Plzeňáček

Superb Klub
 • Počet příspěvků

  548
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Popularita

63 Výborná

O uživateli Plzeňáček

 • Hodnost
  Profesional

Návštěvy profilu

1 162 zobrazení profilu
 1. Nebude, me prehrali FW a dela to porad, ceka me druha reklamace.
 2. Oba Šmucler?
 3. 94K1 mi provedli včera na základě reklamace SLA - protijedoucí auta mě často problikávala. Stav ale trvá, takže těžko říct, jestli to s tím souviselo.
 4. To Tvoje zamlzeni ji ale v takove fazi, ze to ovlivnuje funkci svetla a tim padem ohrozuje bezpecnost. A ano, fyzikalni jev to je, ale je to take dusledek vyrobni vady = v tomhle pripade se nesmis vzdat. Ja jsem se domohl vyreseni reklamace (ale ne svetel) minuly tyden az po hrozbe pristi navstevy s pravnikem, do te doby se se mnou snazili vyjebat podobnym zpusobem.
 5. Toho plastu pod nimi je asi škoda ne? Vzadu není a na těch vepředu v L&K nebo Sportline ten plast taky neni.
 6. Ty si to pamatuješ jo? Já už jsem to raději vytěsnil z paměti Mimochodem, teprve dnes mi od prodejce přišel na účet zbytek peněz. Po 5 měsících. Ale máš pravdu, viděl jsem to na naživo to bylo ještě horší než na fotkách, hlavně ta linka na předním nárazníku a naopak tam chyběla ta ve spodní mřížce a vypadalo to divně. Navíc tam byla i ta chromová kola.
 7. Boky pěkný, nárazníky dost divný, je to tak? :-)
 8. Opravdu je nárok na náhradní vozidlo v případě, že je auto koupené na FO? Chápu, že u firemního asi ne, ale v tom občanském zákoníku je napsáno něco jako že máš nárok na náhradu nutných nákladů spojených s reklamací nebo co, a teď je otázka, co to je, jestli je to opravdu půjčovné jiného auta. Hodilo by se mi to příští týden, budu reklamovat v druhém autě samomačkajícíse displej Columbuse. Druhá věc - půjčovné poté proplácí servis, který odmítl půjčit svoje náhradní auto a nebo Škoda Auto?
 9. Tenhle přístup Škodovky a jejích servisů nelze než potvrdit - už týden mi v Plzni stojí v reklamaci auto ("vlajková loď Škody" L&K 206kw, tzn. nejdražší auto co Škoda vyrábí), kde střídavě svítí kontrolka prasklé pravé nebo levé přední parkovačky a zlobí SLA - podle vyjádření na reklamaci mají 30 dní, stále neví, co s autem je, když jsem se jim snažil poradit tím, co se řešilo tady na fóru, tak prý na internetu rady nehledají a na náhradní auto nárok není. Dokonce řekli, že je dole nárazník a světla a když jsem řekl, že z auta něco potřebuju, dovedli mě k němu a nebylo na něj sahnuto = lež. Na Škoda infolince jen potvrdili, že na reklamaci je 30 dní a víc kompetencí nemají = je jim jedno, že takovou banalitu dokáže řešit servis tak dlouho a zákazník je bez auta. Návrh, zda by mezi nahlášením reklamace a nalezením způsobu řešení šlo s autem jezdit, místo aby tam x dní stálo - na ten koukali, jako že jsem se úplně zbláznil. Chystám se to sepsat a rozeslat kam to půjde, ale nečekám zásadní změny.
 10. Sharky: podle Tvého fota jsou to úplně ty samé co přišly mě, mají úplně jiný design než ty origo, musel bys sundat i v zadních dveřích, aby se to nemlátilo a navíc jsou o hodně vyšší než ty původní, takže by to na tom prahu ani nevypadalo hezky, nemají ani zkosené hrany, aby přiléhaly k prahu, všechno špatně
 11. Já jsem ukazoval ty číny. Má to úplně jiný design než ty originály. A myslím, že ty origo už nějakou dobu nejsou v nabídce.
 12. Podívej se výše na mojí fotku a rozhodni se :-) Kdybys je chtěl, mám je ještě ve sklepě, ale na auto jsem je nedal Jako pokud by někdo měl Supa v základu bez lišt nebo s těmi plastovými, nevím, jestli se to vůbec dělá, tak asi jo, ale místo lišt L&K nepoužitelné.
 13. Když reklamujete výrobní vady, jakou máte zkušenost s přístupem a hlavně délkou reklamace a měl jste někdo zdarma náhradní auto?
 14. Mě už to na střídačku hlásí levé i pravé.
 15. No super, díky za návod :-) dám vědět, jak to dopadlo