Jump to content

Plzeňáček

Superb Klub
 • Content Count

  808
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Plzeňáček last won the day on September 18 2018

Plzeňáček had the most liked content!

Community Reputation

142 Excellent

About Plzeňáček

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

2,620 profile views
 1. Všichni jsme na tom podobně... Co s tím? Nic, smířit se, kontaktovat infolinku nepomáhá, pracují tam stejně jako u Boeingu cvičené opice řízené klauny a pořád opakují to samé už několik měsíců, vlastně let, mám to auto od léta 2017.
 2. Jasně, ale tam se snad nastavuje jenom pevný (15 000 km, kdy se to ozve přesně po 15 000 km) nebo proměnlivý interval (30 000 km, kde se to ozve nejdéle po 30 000 km, ale může i dříve podle způsobu používání auta). Tipoval bych, že se vyresetováním intervalu výměny neresetuje "předchozí historie způsobu používání auta", takže řídící jednotka si po vyjetí ze servisu stejně pamatuje že auto obvykle jezdí krátké trasy se studeným motorem nebo čert ví co na to má všechno vliv a rovnou ten interval upravila. Ale je to jenom tip.
 3. Dělají to kratší jízdy a obecně způsob používání auta, čidlo kvality oleje sice neexistuje, ale počítá to nějakým způsobem řídící jednotka a když usoudí, že ten olej trpí, zkrátí interval výměny. Pokud tam měl při odjezdu ze servisu téměř 30 000 km do další výměny, musí mít nastavený proměnlivý interval správně.
 4. To máš místo pojistky proti krádeži? :D Tohle frčelo v 90tých letech a nebo víc na východ :D
 5. Pres tu SIM ve slotu jede jeste aktualizace map, a pak hlavne online dopravni informace, kolony, uzavirky atd., coz je asi dulezitejsi nez hotspot v kabine (i kdyz ten je taky super, LTE antena je na strese / v zadnim skle / zadnim narazniku a ma lepsi prijem signalu nez mobil, dokonce i v oblastech, kde by uz mobil signal nemel). Za me super vec. Malo dat Ti to asi preneslo proto, ze jsi vyuzival jenom tu dopravu, pac ta se nacita automaticky, kdezto aktualizace mapovych podkladu se vyvolava rucne v nastaveni pro kazdou zemi nebo cast zeme zvlast.
 6. Hlavně to zapište správně do elektronické servisky a problém nebude.
 7. Chceš tedy cíleně oslňovat na dálnicích protijedoucí auta přes svodidla a ještě s tím chceš pomoct? :D Ten nick je fakt Jodua nebo to mělo být Jouda? To by sedělo :D
 8. Aneb když někdo podřizuje bezpečnost jízdy domnělému komfortu / vysněným jízdním vlastnostem.
 9. Takovéhle píčoviny tam nastavit umí, ale aby šel Škoda Connect vůbec spustit, to už je problééém jako Brno :D
 10. Plzeňáček

  Čelní sklo

  Ale v kastliku je tusim zesileny prijem GSM site, ne GPS signalu. Myslim, ze pokovene okno opravdu dost ubira, aktualne jezdim s iPhone 11 Pro, kde neocekavam nejakou shitovou antenu a asi si s tim poradi, ale uz se mi stalo, ze kdyz jsem nekoho vezl, nefungovala mu dobre navigace v mobilu. Plus palubni kamera nalepena na celnim skle hleda signal dost dlouho a casto ho ztraci.
 11. Mě se to taky párkrát stalo, stáhl jsem to při další jízdě ještě asi 2x a pak to proběhlo, ale vypadá to, že to je častá závada. Většinou, když jsem stahoval třeba 2-3 země najednou, tak první dvě proběhly a na třetí se to seklo. Při dalším načtení zemí ke stažení už tam první dvě nebyly, tzn. byly aktualizované a ta třetí seklá se nabízela znovu k aktualizaci.
 12. Pokud jsi z KV, tak je snad jasný že na týpka ze Strakonic :D To nemáš tak daleko. Taky to mám nakódované od @ferda25
 13. Prý vždycky lepší nakódovat. Jinak auto nebude vědět, že má novou baterku a při nějakých výpočtech bude pracovat s úrovní nabití, kapacitou a možná i životností staré, čert ví na co to má všechno vliv, to nikdo neví přesně.
 14. Taky mi to pořád nefunguje. Odhlašuje se, aplikace se vrací do základního nastavení, veškeré akce jako zapnutí topení trvají nekonečně dlouho a pak většinou spadnou. Navíc zmizely dost důležité údaje jako vnější teplota, která je pro mě podstatná při plánování aktivace topení. Škodovka stále stejná písnička, omlouváme se, pracujeme na tom, zkuste tohle a tohle. Každý čučkař co dělá hobby vývojáře bohužel dneska na trh hodí spolehlivější aplikaci.
×
×
 • Create New...