Přejít na obsah

"přenosný" internet.


TomasB

Doporučené příspěvky

TomasB:to heslo se nedá nejak rozluštit bo tak neco?

no tak nejsem žádnej počítačovej mág :D Navíc doma připojení mám, jen je blbý, že přehazuje kabel, takže dobrý by to bylo.

zdar, jestli mas wifi kartu v notasu, coz asi jo kdyz se s ni pripojujes v praci, tak ti staci koupit si nejaky AP (pristupovy bod, je to mala krabicka do ktery pichnes kabel, co normalne pripojujes do sitovky v notasu a trada, mas bezdrat po byte, na tenhle bezdrat budes mit dosah nejaky desitky metru, zalezi na prekazkach. Jestli o to mas zajem, tak ti muzu poradit i jak to nastavit aby ti na to nebrouzdali sousedi atd. cena tehle krabicek se pohybuje do 2000,- kc vcetne DPH Jenom si kup neco s DHCPserverem aby si nemusel nic prenastavovat kdyz budes chodit do prace a doma. Bezdratovym netem se zivim, takze zdar wifi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na to už je můj NTB vybavenej, doma mi najde asi 3 sítě, ale vše na heslo

btw: jak ti to dopadlo v tom DE?

Najít přes ten NetStumbler název sítě hodit do vyhledávače najde ti to poskytovatele a třeba změníš poskytovatele. Já teď mám 2Mb/s oboustranně za 700,-. Jinak doma mi leží modem AnyData pro CDMA od O2 ještě 7 měsíců musím platit 800,- měsíc. Mám smůlu že mi zrušili nebo nějak odklonili BTS s kterou to chodilo i kolem 800-1000Kb/s, vrátit to nejde protože tady mám pořád měřitelnej signál jen to chodí jako šnek. Po republice to má poměrně slušný pokrytí na stažení mailu to stačí, ale žádnej zázrak to není. Kdybys měl zájem (nebo někdo jinej) Nechci za to vůbec nic jen přepsat smlouvu na O2 a musí se to používat minimálně ještě těch 7 měsíců.

btw: z DE přišel dopis že si mám dávat pozor, nepřekračovat rychlost a doporučili dopravně psychologické vyšetření, za dopis jsem zaplatil 20Eur a je klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...