Přejít na obsah

DO


juniorrr

Doporučené příspěvky

Zdravim,

dnes pri odchode z prace kolega stlacil svoje DO (vlastni posledny model Seatu Cordoba) a auto sa otvorilo. Problem je v tom, ze sa otvorila aj moja Fabia co stale hned vedla. Mysleli sme, ze je to nahoda, tak kolega skusil zamknut a znova sa zamkli obe auta. Takto to skusil asi 5x dokola a obe auta "posluchali" jeho povely. Pri pouziti mojho ovladaca sa otvorila iba Fabia, Cordoba ani nemukla. Ako alarm pouzivam Magicar, ten vsak zostal aktivny a pri otvoreni dveri piskal...

vie mi niekto povedat ako je to mozne? Auto som preistotu nechal u kamosa vo dvore, kym to nevyriesim...

prosim poradte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

dnes pri odchode z prace kolega stlacil svoje DO (vlastni posledny model Seatu Cordoba) a auto sa otvorilo. Problem je v tom, ze sa otvorila aj moja Fabia co stale hned vedla. Mysleli sme, ze je to nahoda, tak kolega skusil zamknut a znova sa zamkli obe auta. Takto to skusil asi 5x dokola a obe auta "posluchali" jeho povely. Pri pouziti mojho ovladaca sa otvorila iba Fabia, Cordoba ani nemukla. Ako alarm pouzivam Magicar, ten vsak zostal aktivny a pri otvoreni dveri piskal...

vie mi niekto povedat ako je to mozne? Auto som preistotu nechal u kamosa vo dvore, kym to nevyriesim...

prosim poradte

to je pech, jak to bylo, jednou za tisíc let se může tato možnost vyskytnout, :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádne zožeň niekoho s fabiou alebo inym VW autom a skúste či aj s druhým ovládačom sa stane to čo s kolegovym.

Ak nie je možné že kódy sa po určitej sérii ovládačov opakujú tak ste sa zrejme stretli.

Kolega mi povedal že každý 3000ci klúč je rovnako vybrúsený - neviem čo je na tom pravdy ale možné to je pretože tolko miesta na zárez tam nieje a kód podla ktorého sa klúče brúsia je 5 miestny takže je možné že to bude aj viac..

ale ak sa to stane aj s iným klúčom od iného auta asi by som riešil výmenu komfortky ;)

aký máš MR?

bol som s tym v skodovke, prekodovali mi kluce...

ale kolega ma pristup do mojho auta stale... co myslite, ked to otvori jeho DO, zvladnu to aj ine??? V podstate jeho pristup mi neva...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...