Přejít na obsah

Kam až sahá drzost


Petta

Doporučené příspěvky

V pondělí ve dvanáct jsem přijel domů. Asi ve dvanáct dvacet zvonek. Ve dveřích sousedka, že mi někdo naboural auto a ujel. Naštěstí si poznamenala spz a viník zaparkoval o třicet metrů dále.

Padesátiletá ženská přijela na prázdné parkoviště, otáčela se a nacouvala mi do dveří. Protože ji viděla sousedka z přízemí, tak popojela, stála v úhlu, ze kterého nebylo na promáčklinu vidět, stáhla okénko a řekla sousedce, že na mém autě nic není.

Tak jsem zavolal policajty a ti ji našli a přivedli k autu. Prý na nás čekala doma. Nevím, jak bych ji našel beze svědků.

Namítala, že spanikařila. Musela foukat do Drägera nadvakrát, protože napoprvé se jim to nezdálo, ale nic. Nakonec tento přestupek neřešili, uznali ji jako viníka a postoupili celou věc magistrátu, protože z místa nehody ujela. Pojišťovna po ní bude vymáhat škodu, protože ujela. Doufám, že na magistrátu jí napařej baťoh a pojiťovna bude vymáhat škodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš to. Na magistrátu jí napaří sankci, až si z toho sedne na prdel. Tak ze vzteku večer půjde a objede ti auto klíčema, nikdo jí neuvidí a jestli to nemáš pojištěné, tak dostaneš prdlačku. Ty se budeš domnívat, že to byla ona, ale nikdo jí v životě nic neprokáže. Nechci tě strašit, ale chodí to tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alespoň se v tvém případě viník našel, ale si vem těch případů, kdy řidič odjede a ty když nemáš havarijku tak to zaplatíš ze svého. Ach jo

proč by si to platil ze svého ? Zavoláš policajty oni to sepíšou ,dojdeš na pojištovnu a ta to pořeší za tebe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alespoň se v tvém případě viník našel, ale si vem těch případů, kdy řidič odjede a ty když nemáš havarijku tak to zaplatíš ze svého. Ach jo

proč by si to platil ze svého ? Zavoláš policajty oni to sepíšou ,dojdeš na pojištovnu a ta to pořeší za tebe

To je omyl.... když nemáš havarijko a škůdce se nenajde, tak ti žádná pojištovna škodu nenahradí... stejně jako když ti někdo naboří auto a nemá povinné ručení... nejčastěji nějakou 25-ti letou Š-105, Ladou atd... Druhý případ se mi osobně nestal, ale první ano. Měl jsem 3 dny Toyotu Supru MkIV a přímo před pojištovnou, kde jsem si sjednával havarijko, mi to někdo nabořil... Nikdo nic neviděl, kamery koukaly jinam a já měl dveře v prd..i! A pojistka platila až od půlnoci toho dne... takže tududum... jo a nahrát to nešlo, protože zaměstnanec pojišťovny to auto šel zrovna fotit... Škoda byla tenkrát 12000 bez laku(!!!!), protože byla poškozená klika, stahovačka, zámek... to jsem prskal... no protože se viník nenašel, tak jsem to zacvakal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alespoň se v tvém případě viník našel, ale si vem těch případů, kdy řidič odjede a ty když nemáš havarijku tak to zaplatíš ze svého. Ach jo

proč by si to platil ze svého ? Zavoláš policajty oni to sepíšou ,dojdeš na pojištovnu a ta to pořeší za tebe

To je omyl.... když nemáš havarijko a škůdce se nenajde, tak ti žádná pojištovna škodu nenahradí... stejně jako když ti někdo naboří auto a nemá povinné ručení... nejčastěji nějakou 25-ti letou Š-105, Ladou atd... Druhý případ se mi osobně nestal, ale první ano. Měl jsem 3 dny Toyotu Supru MkIV a přímo před pojištovnou, kde jsem si sjednával havarijko, mi to někdo nabořil... Nikdo nic neviděl, kamery koukaly jinam a já měl dveře v prd..i! A pojistka platila až od půlnoci toho dne... takže tududum... jo a nahrát to nešlo, protože zaměstnanec pojišťovny to auto šel zrovna fotit... Škoda byla tenkrát 12000 bez laku(!!!!), protože byla poškozená klika, stahovačka, zámek... to jsem prskal... no protože se viník nenašel, tak jsem to zacvakal...

No, s 1. částí souhlasím, s druhou ne. POkud tě naboří známý pachatel vozidlem, kde nemá sjednáno povinné ručení, tak ti škodu vyplatí sdružení pojišťoven nebo jak se to nazývá a posléze to budou na viníkovi vymáhat.

Jinak co jsi to měl za pojišťovnu, že ti pojištění platilo až od následujícího dne? Já jsem si sjednával allrisk u Generali a pojistka platila od okamžiku podepsání, resp. od času uvedeného na smlouvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...