Přejít na obsah

SIGMA : SPARTA


Matys06

Doporučené příspěvky

Tak a je to tu. Nikdy by mě nenapadlo, že se bude někdy Sigma zachraňovat v 1. lize. Dnešní zápas bude o to zajímavější, že v případě výhry buď Sigmy nebo Sparty oba budou teoreticky slavit. Když Sigma vyhraje zůstává v lize. Když vyhraje Sparta, teoreticky může slavit titul, pokud prohraje Bolka i Liberec.

Každopádně mě to ani nějak moc nemrzí, protože má do 1. ligy našlápnuto i další olomoucký kádr a to HFK Olomouc. Je to tým zkušených i mladých a cílevedomých kluků, tak jim přeji, ať to výjde!!! Rozhodně by to bylo super jít na zápas příští sezónu na Sigmu s HFK!!!

Týmům na špici přeji hodně štěstí při posledních zápasech a hlavně úspěšné výsledky v evropských soutěžích!!!

Jak to dnes dopadne??? A vlastně celá liga???

:palec2::palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beru titul (ve všech sportech) každého kromě Sparty. To už mám tak nějak zakořeněné od mala. A Sigma? Té by byla velká škoda. Do ligy patří a tahle sezona byla opravdu katastrofální, ale musí se udržet. Dnes to vidím jasně - SIGMA!!! alespoň co se týká mých sympatií. O výsledek mám obavy :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beru titul (ve všech sportech) každého kromě Sparty. To už mám tak nějak zakořeněné od mala. A Sigma? Té by byla velká škoda. Do ligy patří a tahle sezona byla opravdu katastrofální, ale musí se udržet. Dnes to vidím jasně - SIGMA!!! alespoň co se týká mých sympatií. O výsledek mám obavy :wacko:

Tak je to dobrý!!! Sice prohráli, ale padá Slovácko. Toho je mi taky dost líto!!! Ještě by mohla postoupit Holice a bude jasné, že půlká Olomouce bude fandit raději jim!!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...