Přejít na obsah

Navigace MIO


Martan

Doporučené příspěvky

Dokáže někdo sehnat navigaci MIO levněji než je MIO

třeba bez DPH

zaregistruj se na tomhle foru: http://drobecek.net/forum/

a hned ve třetím topicu je popis jak si ji můžeš koupit levněji nebo se zajímavou výbavou. Kupoval jsem takhle už dva kusy a vše proběhlo rychle a korektně. A na foru najdeš spoustu vylepšení pro Mio

AKTUÁLNÍ CENY PRO ČLENY TOHOTO FÓRA JSOU NÁSLEDUJÍCÍ:

MIO C520+ (12 států) - verze SILVER = 9 050 Kč včetně DPH

MIO C520+ (13 států + úpravy) - verze GOLD = 9 200 Kč včetně DPH

MIO C520F+ (34 států) - verze SILVER = 10 460 Kč včetně DPH

MIO C520F+ (35 států + úpravy) - verze GOLD = 10 620 Kč včetně DPH

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokáže někdo sehnat navigaci MIO levněji než je MIO

třeba bez DPH

zaregistruj se na tomhle foru: http://drobecek.net/forum/

a hned ve třetím topicu je popis jak si ji můžeš koupit levněji nebo se zajímavou výbavou. Kupoval jsem takhle už dva kusy a vše proběhlo rychle a korektně. A na foru najdeš spoustu vylepšení pro Mio

AKTUÁLNÍ CENY PRO ČLENY TOHOTO FÓRA JSOU NÁSLEDUJÍCÍ:

MIO C520+ (12 států) - verze SILVER = 9 050 Kč včetně DPH

MIO C520+ (13 států + úpravy) - verze GOLD = 9 200 Kč včetně DPH

MIO C520F+ (34 států) - verze SILVER = 10 460 Kč včetně DPH

MIO C520F+ (35 států + úpravy) - verze GOLD = 10 620 Kč včetně DPH

Murdere, to je komplet jen to prdnout na sklo a jedem? Je to nový? Asi jo, když je tady řeč o DPH. Máš to v autě, jestli by to šlo, tak bych se juknul jak to chodí. Nakonec bydlíš kousek ode mně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Murdere, to je komplet jen to prdnout na sklo a jedem? Je to nový? Asi jo, když je tady řeč o DPH. Máš to v autě, jestli by to šlo, tak bych se juknul jak to chodí. Nakonec bydlíš kousek ode mně.

Jo plácneš to na sklo a jedeš já jsem tam kupoval starší C710+, ale ty mi sebral šéf pro příbuzné a teď mám TomTom 510 (byl za hodně levno a funglovka) Jsou to nový přístroje s plnou zárukou oni do toho jen nahrávaj aktualizace a přidávaj mapy nic na sebrání záruky, prostě vše OK a působí ten obchod seriozně (při druhé objednávce ráno u mě druhý den zvonila pošta s balíčkem)

Toho TomToma můžu klidně předvést jestli chceš jinak chodí mi na něm i video a kupodivu se na to dá vcelku i koukat. Na tom MIO to podle mě půjde taky je to přeci WinMobile

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Murdere, to je komplet jen to prdnout na sklo a jedem? Je to nový? Asi jo, když je tady řeč o DPH. Máš to v autě, jestli by to šlo, tak bych se juknul jak to chodí. Nakonec bydlíš kousek ode mně.

Jo plácneš to na sklo a jedeš já jsem tam kupoval starší C710+, ale ty mi sebral šéf pro příbuzné a teď mám TomTom 510 (byl za hodně levno a funglovka) Jsou to nový přístroje s plnou zárukou oni do toho jen nahrávaj aktualizace a přidávaj mapy nic na sebrání záruky, prostě vše OK a působí ten obchod seriozně (při druhé objednávce ráno u mě druhý den zvonila pošta s balíčkem)

Toho TomToma můžu klidně předvést jestli chceš jinak chodí mi na něm i video a kupodivu se na to dá vcelku i koukat. Na tom MIO to podle mě půjde taky je to přeci WinMobile

kdy se ti to hodí? Zejtra jedu do Děčína instalovat odstředivku, pak asi budu chvílu v Praze něco domlouvat na pátek, a pak valím dom, tak pak by to šlo. V pátek budu v Praze s kolegyní instalovat rozplňovačku na živné půdy a podle toho jak to půjde, tak budu chtít bejt doma co nejdřív. Doufám, že se někde nezaseknem, protože je to novej typ a je to první kousek, kterej jsme prodali, tak jsme to ještě nikdo neviděli :help: To ještě musím do pátka nastudovat jak to poskládat a uvést do chodu :feve: Tak pokud tam neztvrdnem, tak by to šlo i v pátek odpoledne. Příští týden to nepůjde, budu celej tejden až do neděle v Olomouci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...