Přejít na obsah

Parkujeme


casey

Doporučené příspěvky

Dlouhou dobu už si říkám, že někteří lidi by si měli zopakovat autoškolu, protože to jak parkují omezuje ostatní. Ale dneska už to bylo i na mě moc (a to jsem kliďas). Na fotkách je nejširší parkovací místo v celé ulici. A on se najde někdo, kdo k tomu zabere ještě jedno. I když všichni parkují slušně, tak přijedete večer a parkujete čtvrt hodiny a stejně zůstanete půl kilometru od baráku. Jak by to pak asi vypadalo, kdybysme měli víc takových expertů?

Máte někdo podobné zkušenosti, nebo jsem jediný, koho takoví experti točí?

post-6067-1181070071_thumb.jpg

post-6067-1181070090_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto je snad normální obrázek z ulic vše měst, prostě vždy se v ulici najde blb, který potřebuje XXL místo. A ještě lepší je, když bydlíte v rodinném domku se zahradou, svého miláčka parkujete před nenechavci v zahradě a ráno zjistíte, že, že vyjedete jenom půlkou auta, to je u nás klasika, policajti na to kašlou. Naštěstí většinou stáčí obejít sousední domy a majitel se najde, až mě jednou chytne amok, tak někoho odtlačim autem, kterým se parkuje na ulici a bude mi jedno, co mu s tím udělám.

PS: nejlepší tažné oko je prý zrcátko, pak klika u dveří a když to nepomůže, tak se musíte ohnout k poloose fuck

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouhou dobu už si říkám, že někteří lidi by si měli zopakovat autoškolu, protože to jak parkují omezuje ostatní. Ale dneska už to bylo i na mě moc (a to jsem kliďas). Na fotkách je nejširší parkovací místo v celé ulici. A on se najde někdo, kdo k tomu zabere ještě jedno. I když všichni parkují slušně, tak přijedete večer a parkujete čtvrt hodiny a stejně zůstanete půl kilometru od baráku. Jak by to pak asi vypadalo, kdybysme měli víc takových expertů?

Máte někdo podobné zkušenosti, nebo jsem jediný, koho takoví experti točí?

jelikož je to značený, tak máš možnost zavolat cajty, je to možný oflastrovat. Seš si jistej, že nebyl donucen takto zaparkovat někým jiným?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouhou dobu už si říkám, že někteří lidi by si měli zopakovat autoškolu, protože to jak parkují omezuje ostatní. Ale dneska už to bylo i na mě moc (a to jsem kliďas). Na fotkách je nejširší parkovací místo v celé ulici. A on se najde někdo, kdo k tomu zabere ještě jedno. I když všichni parkují slušně, tak přijedete večer a parkujete čtvrt hodiny a stejně zůstanete půl kilometru od baráku. Jak by to pak asi vypadalo, kdybysme měli víc takových expertů?

Máte někdo podobné zkušenosti, nebo jsem jediný, koho takoví experti točí?

Tady bych hledal vinu na tom Chrysleru, mozna jeste nekde vedlo, co neni v zaberu... Pokracujte podobnymi fotkami... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouhou dobu už si říkám, že někteří lidi by si měli zopakovat autoškolu, protože to jak parkují omezuje ostatní. Ale dneska už to bylo i na mě moc (a to jsem kliďas). Na fotkách je nejširší parkovací místo v celé ulici. A on se najde někdo, kdo k tomu zabere ještě jedno. I když všichni parkují slušně, tak přijedete večer a parkujete čtvrt hodiny a stejně zůstanete půl kilometru od baráku. Jak by to pak asi vypadalo, kdybysme měli víc takových expertů?

Máte někdo podobné zkušenosti, nebo jsem jediný, koho takoví experti točí?

Tady bych hledal vinu na tom Chrysleru, mozna jeste nekde vedlo, co neni v zaberu... Pokracujte podobnymi fotkami... ;)

No já osobně, jelikož bych se se Supem nevešel vedle Chrysleru, bych zaparkoval ukázkově do toho prvního "štaflíku" a natlačil se co nejvíce na ty pruhy. Někdo z menším autem by se potom mezi nás ještě i vešel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouhou dobu už si říkám, že někteří lidi by si měli zopakovat autoškolu, protože to jak parkují omezuje ostatní. Ale dneska už to bylo i na mě moc (a to jsem kliďas). Na fotkách je nejširší parkovací místo v celé ulici. A on se najde někdo, kdo k tomu zabere ještě jedno. I když všichni parkují slušně, tak přijedete večer a parkujete čtvrt hodiny a stejně zůstanete půl kilometru od baráku. Jak by to pak asi vypadalo, kdybysme měli víc takových expertů?

Máte někdo podobné zkušenosti, nebo jsem jediný, koho takoví experti točí?

Tady bych hledal vinu na tom Chrysleru, mozna jeste nekde vedlo, co neni v zaberu... Pokracujte podobnymi fotkami... ;)

No já osobně, jelikož bych se se Supem nevešel vedle Chrysleru, bych zaparkoval ukázkově do toho prvního "štaflíku" a natlačil se co nejvíce na ty pruhy. Někdo z menším autem by se potom mezi nás ještě i vešel.

Pro dobrotu na... by jsi mel pak obouchanyho supa, protoze jsi chtel nekomu jeste nechat skulinku a on nepochopil jak se z auta vystupuje, takhle jsi to myslel??? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele bezna vec...Je to tak dycky..Hlavne u nas pred praci. Je to jednosmerka a parkuje se podelne..Nalevo pulkou auta na chodniku,napravo u obrubaku...Imr vere je tu nacvakano jak krava..A kdyz clovek potrebuje zaparkovat,tak jede a vidi stat radu aut,pak misto na dve auta a.....

...uprostred toho mista stoji otluceny Favo... A jeste mi pripada,ze skoro plati heslo,ze cim mensi auto,tim vic parkujou jak idioti... :o

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice to neni z našeho města, našel jsem to na internetu, ale mluví to za vše :D

JJ klasika, 4provazane kruhy ve znaku a klice od vseho, kde nebyl tam se chysta... Nesnasim!!!

Tak tak,kokot..A myslim,ze by do silnice necouhal ani prd...Proste magor..

Nejhorsi je,kdyz takhle zaparkujou jeste v miste,kde je "boj" o mista..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice to neni z našeho města, našel jsem to na internetu, ale mluví to za vše :D

JJ klasika, 4provazane kruhy ve znaku a klice od vseho, kde nebyl tam se chysta... Nesnasim!!!

no moje zkusenost je podobna, nejvic arogantnich idiotu jezdi s OOOO ... :aggressive:

AHA

takže i já jsem arogantní idiot :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice to neni z našeho města, našel jsem to na internetu, ale mluví to za vše :D

JJ klasika, 4provazane kruhy ve znaku a klice od vseho, kde nebyl tam se chysta... Nesnasim!!!

no moje zkusenost je podobna, nejvic arogantnich idiotu jezdi s OOOO ... :aggressive:

AHA

takže i já jsem arogantní idiot :(

JA nenapsal VSICHNI !! Ale predjizdeni pres dve cary atd, v mistech kde je to vo držku, v tom aspon u me vedou audi. Pokud se te to nejak dotklo tak sorry. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jen nechápu proč tím že něco vlastníš se okamžitě mění postoj ostatních kolem.

denně vidím že někdo blbě parkuje a nebo předjíždí kde ostatní počkají ale že by to bylo vždy o těch co něco mají to nevím.

spíš jde o to že některých věcí si všimneš a zapamatuješ si je jiné ne,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jen nechápu proč tím že něco vlastníš se okamžitě mění postoj ostatních kolem.

denně vidím že někdo blbě parkuje a nebo předjíždí kde ostatní počkají ale že by to bylo vždy o těch co něco mají to nevím.

spíš jde o to že některých věcí si všimneš a zapamatuješ si je jiné ne,

Je pravdou, ze sulnejsich a luxusnejsich vozu, kdyz neco udelaji co nemaji si vsimnes vice, nez kdyz to udela nekdo treba s Daciii Logan lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice to neni z našeho města, našel jsem to na internetu, ale mluví to za vše :D

JJ klasika, 4provazane kruhy ve znaku a klice od vseho, kde nebyl tam se chysta... Nesnasim!!!

no moje zkusenost je podobna, nejvic arogantnich idiotu jezdi s OOOO ... :aggressive:

Tak to čumím.Jeden z nejlepšch kámošů si koupil zánovní A6ku.To se z něj ten arogantní idiot teprve stane,nebo něco prošvihl a měl jím být hned??? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice to neni z našeho města, našel jsem to na internetu, ale mluví to za vše :D

JJ klasika, 4provazane kruhy ve znaku a klice od vseho, kde nebyl tam se chysta... Nesnasim!!!

no moje zkusenost je podobna, nejvic arogantnich idiotu jezdi s OOOO ... :aggressive:

Tak to čumím.Jeden z nejlepšch kámošů si koupil zánovní A6ku.To se z něj ten arogantní idiot teprve stane,nebo něco prošvihl a měl jím být hned??? ;)

To nevím, ale pokud doted kamarad byl v poho, predpokladam ze z nej A6ka nic neudela :)) Panove, berete to nejak smrtelne vazne :)) Napriklad jeden idiot vcera.. najezd na rychlostni kom, dva pruhy, ktery se spojuji cca za 400m. Ovsem jeden chytry clovek v A4 se posunuje stejnou rychlosti jako pravej pruh. Sorry ale to je u me magor.. Opakuju, nerekl jsem vsichni... :);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak se dostanu domu tak taky neco pridam,tyto "umelce fotim rad"

tak nejake foto

hadate se o autech s OOOO ale u nas pred domem to vypada trosku jinak

-napred jedna cervena

-potom pomoc pro pesi

-a nakonec misto kde se vlezou tri auta bez problemu ale musi to vypadat jinak

jak jste poznali tak jedna rodina v techto vecech vitezi a nezalezi kdo s tim autem jede

post-2881-1181412783_thumb.jpg

post-2881-1181412793_thumb.jpg

post-2881-1181412813_thumb.jpg

Editováno: , autor: zdsamct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice to neni z našeho města, našel jsem to na internetu, ale mluví to za vše :D

JJ klasika, 4provazane kruhy ve znaku a klice od vseho, kde nebyl tam se chysta... Nesnasim!!!

no moje zkusenost je podobna, nejvic arogantnich idiotu jezdi s OOOO ... :aggressive:

AHA

takže i já jsem arogantní idiot :(

sis pořídil 4 kroužky? Jakou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...