Přejít na obsah

RS4 Avant vs M5 Touring


MichalF

Doporučené příspěvky

Fabia 1,2 HTP-jedině

PRO MANZELKU KTERA SE UCI JEZDIT ROZHODNE :D ALE NE DELAM SRANDU JO TO NA KAZDEM Z NAS CO PREFERUIJE JA NEJSEM ZADNY ZAVODNIK ANI NEMAM TY TENDENCE ALE POCIT ZE MAM TY KONE POD SEBOU MUSI BYT KRASNEJ POCIT A KDYKOLIV JE MUZU POUZIT ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

loga su neni z "firemnych dovodov" :p

post-13322-1207333305_thumb.jpg

No tak toto ale není RS4...ale Audi S4...motor je sice stejný tedy 4,2 V8 FSI ale výkon je jiný tedy 344 vs. 420.

Jinak já taky samo hlasuji pro RS4ku :palec2:

Měl jsem tu čest se v ní svézt na sedadle spolujezdce asi 10km..ale pro životní zážitek to bohatě stačilo...zrychlení,trakce a brzdy...tyto tři věci jsem nedokázal pochopit..pul hodiny jsem pak měl srdeční arytmii :kuk: masakr :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak toto ale není RS4...ale Audi S4...motor je sice stejný tedy 4,2 V8 FSI ale výkon je jiný tedy 344 vs. 420.

Jinak já taky samo hlasuji pro RS4ku :palec2:

Měl jsem tu čest se v ní svézt na sedadle spolujezdce asi 10km..ale pro životní zážitek to bohatě stačilo...zrychlení,trakce a brzdy...tyto tři věci jsem nedokázal pochopit..pul hodiny jsem pak měl srdeční arytmii :kuk: masakr :palec2:

mozno je to S4, ale vykonovo je to to iste ako RS4... ten motor je nejak odbrzdeny... je to bez obmedzovaca, origos upravovane v Nemecku, maximalka bola asi 307 km/h... viac sa mu nechcelo... ked sa dostanem k papierom, pozrem presny vykon... ale co si pamatam, reci boli take ze okolo 400 konikov to ma urcite

inak je pravda, ze kto nezazije tu jazdu, tak asi nepochopi ;)

Editováno: , autor: Sebring
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...