Přejít na obsah

OCTAVIA II - PORADNEJ ZARUCNI SERVIS PRAHA


KRYSIMLADE

Doporučené příspěvky

Prosim poradte. Auto Jarov nic moc, Autodruzstvo pod Jarovem spis nic nez moc... Ti porad rikaji ze jim to boleslav neuhradi.

Dikes

Autodružstvo má svůj jezdící pomník, mojí Koktu, v 98 po týdnu od koupě cca 3500km nedokázali diagnostikovat trhlinu ve svodovém potrubí, tudíž neuznali záruku, sice dali půlku motoru novou, ale toto opoměli. Tak se na to přišlo až po 90000km - zavaření - a bez chyb, co leta strašili diagnostiku. ještě nechtěli uznat vadný mechanismus zámku 5. dveří, tak se nakonec měnil ve Frankfurtu, když se nedalo u Hornbachu dostat do kufru a záruka byla bez problémů :)

už bych tam nešel.

řekl bych, že je to spíš nic moc, moc nic

Jinak doporučuji Přerost a Švorc auto, hlavně pobočku v Holešovicích, super lidi a pak ještě Autostyl Trutnov

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Prosim poradte. Auto Jarov nic moc, Autodruzstvo pod Jarovem spis nic nez moc... Ti porad rikaji ze jim to boleslav neuhradi.

Dikes

Ahoj, já si teda na auto Jarov nemůžu stěžovat. Mám tam už čtvrtý auto od nich a servis bez chyby. Jen jedou jsem ho dal jinam(auto Štěpánek a katastrofa )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim. Myslim ze je to mozne. U koho si to servisoval. Jmeno at vime ze tam fakt jezdis o))

Prosim poradte. Auto Jarov nic moc, Autodruzstvo pod Jarovem spis nic nez moc... Ti porad rikaji ze jim to boleslav neuhradi.

Dikes

Ahoj, já si teda na auto Jarov nemůžu stěžovat. Mám tam už čtvrtý auto od nich a servis bez chyby. Jen jedou jsem ho dal jinam(auto Štěpánek a katastrofa )

Editováno: , autor: KRYSIMLADE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zkusenost. S timto servisem. Technik co prijima xcipla ryba o(( nezajem mame narvano. Cenik na O2 chybi takze rikaji jo to je jak na Superb. Pritom vytisknout A5 kde to maji s OCTAVIA 2 umi i jedna z mojich asistentek na pockani o)) No uvidime. Auto zdarma taky nepucej. U auta byt nemuzes...

Ty tam delas ??? o)))))

Já jsem teď docela spokojenej s Auto-Exner v Dolních Počernicích
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Já vozím své auto vždy do servisu Auto Jarov a mohu říci ,že kdykoliv jsem šel něco reklamovat tak mě bylo ihned vyhověno . Vozím tam jak svoje auto tak i firemní Škodovky a Volkswageny a mohu říci , že je to nejlepší servis .

Vystřídal jsem již hodně autorizovaných servisů ale kvalita nic moc .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...