Přejít na obsah

Garny servis vše okolo


garny

Doporučené příspěvky

tak jsem navštívil garny service poprvé ve čtvrtek nějaká svině mi vyrvala záslepku zámku u řidiče bohužel pro něj mám zalepeno a tak se v pátek konala další návštěva kdy se leptalo na skla VIN ;) foto dodá Petr osobně i s malým mechanikem, kterj pomáhal ;)

Jo jo jen jak bude trochu času .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Druhá část uprav byla stavba uplně nového a asi tak 3x vetšího chladiče stačeného vzduchu (intercooler) ... chladič je přesně zabudován mezi výstuhu narazníku a chladič klimatizace... potrubí použito se speciálních silikonových hadic a nerezového potrubí .... atd... je to na dlouhé povídaní ... jinak celou stavbu jsem dělal vlasnoručně... mimo chladiče samo ... lol

Ještě jsem vymněnil sériové vtřikovače za RACE 520... když už ..že..... :p

Čí to je kraksna??? :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

škoda superb 2.5 TDI .. pan si nechal někde udělat rozvody... ale nedbal rady ,že je potřeba vymněnit i ostatní řemeny a kladky atd... no a po 2 mesících řemeny namotané po celém motoru .. trochu horší přístup .. na vše.. ve finále to pány stálo více než by si to nechal udělat rovnou .. jo kdo šetří na špatném místě.. hmmm :help:

post-368-1214126087_thumb.jpg

post-368-1214126132_thumb.jpg

post-368-1214126187_thumb.jpg

post-368-1214126575_thumb.jpg

post-368-1214126603_thumb.jpg

post-368-1214126653_thumb.jpg

post-368-1214126706_thumb.jpg

post-368-1214126747_thumb.jpg

post-368-1214126785_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mel bych dotaz jak to ze se takhle ty lopatky ukroutili?

Ahoj hele nejsi ty ten s té anglie... ?

No turbo .. no vetšinou je to s nadměrného výkonu na turbo .. ale to se u tohoto vozu netýká tohle bylo standart 74 KW .. Problém první je asi v jeho zacházení a jizda celkem s autem .. druhá věc je nemoc turba .. vetšinou do fabie PD TDI se dávaly turba od výrobce KKK a ty jsou lechce podimenzované v materiálu .. u tohoto typu a výrobce turba to nevydím poprvé ... zato u GARETA jsem to ještě neviděl... tam odejde něco jiného standartního ale lopatky vetšinou vydrží .. max se ohnou .. jestě auto mnělo najeto 180 000 ... km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj diky jsem z Anglie, psal jsem ti ohledne servisu. Jeste jsem se ti nedostal odepsat. Muj kamarad se mi ozval takze mi bude delat servis on. Kazdopadne ti moc dekuju za odpoved. Preci jenom je to pro me trosku komplikovane vozit auto az do Prahy jsem z K.Varu. Ale nebyt toho ze mi to bude delat on tak jsem u tebe..co tu vsechno delas tak jsi opravdu jednicka..a klobouk dolu pred tvoji praci :skoda: . Dekuju za tve dobre rady a opovedi.... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teda na tý rs fábce to křídlo hnus velebnosti ;) a nemoc oktávek jj s tím jsem měl tu mžnost, aleto víš sám kdyby jsi viděl jak to vypadá dnes sice ne tak hrozivě, ale je to zase vidět...měl jsem možnost to vidět, když jsem byl s kámošem na technický..ono to nechce an iopravovat, ale vyříznout a navařit tam novej kus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teda na tý rs fábce to křídlo hnus velebnosti ;) a nemoc oktávek jj s tím jsem měl tu mžnost, aleto víš sám kdyby jsi viděl jak to vypadá dnes sice ne tak hrozivě, ale je to zase vidět...měl jsem možnost to vidět, když jsem byl s kámošem na technický..ono to nechce an iopravovat, ale vyříznout a navařit tam novej kus

No jinak to asi nijak ani nepůjde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výmněna hlavy v naftovém čerpadle na mém voze.... origo velikost 10 za 12 .. tato větší hlava dává více nafty a vytváří větší tlak pro vrtřiky RACE 520 které jsou na autě také namontované ... bohužel foto střiků a její výmněny kterou jsem dělal jsem na dobro přišel.. (karta SD k.o.)

Jinak tuto práci .. výmněna hlavy .. jsem si nechal dělat od jednoho odborníka.. ono totiš čerpadlo je hodně složitá záležitost a kdo to nikdo nedělal tak už to nedá dohromady.. :feve: člověk se pořád učí ...

po dlouhé době kdy na mém autě někdo něco dělal mi mo mně samotném .. lol

post-368-1214913522_thumb.jpg

post-368-1214913559_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...