Přejít na obsah

Garny servis vše okolo


garny

Doporučené příspěvky

Výmněna hlavy v naftovém čerpadle na mém voze.... origo velikost 10 za 12 .. tato větší hlava dává více nafty a vytváří větší tlak pro vrtřiky RACE 520 které jsou na autě také namontované ... bohužel foto střiků a její výmněny kterou jsem dělal jsem na dobro přišel.. (karta SD k.o.)

Jinak tuto práci .. výmněna hlavy .. jsem si nechal dělat od jednoho odborníka.. ono totiš čerpadlo je hodně složitá záležitost a kdo to nikdo nedělal tak už to nedá dohromady.. :feve: člověk se pořád učí ...

po dlouhé době kdy na mém autě někdo něco dělal mi mo mně samotném .. lol

No sice jsem si mákl, ale jak vydíte a slyšíte pán majitel je spokojen, auto jezdí, prostě jsem se trošku ušpinil a je to :palec2:lol lol :smich: :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no fuj, koukám, že to bylo už před tím nějak po bouračce blbě opravené, hlavně nemá xeny, ač tam z výroby byly, to samé ostřiky světel a jestli dobře vidím, tak je tam chladičovka z předfaceliftu.

Ale celkově to je dobře bouchlé

Podle poslední věty soudím, že jsi řídil ty nebo nééé???? :p:smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, to máš pravdu, jenže na poslední fotce od garnyho je vidět původní konektor xenonu.

si počkáme, co gárny řekne ;)

Jo jo přesně jak píše rolbař ... xenony origo atd .. ale jak jsem říkal prostě hrůza... blatník a kapotu nestačil ani nalakovat .. auto už borané bylo .. no a kdyby jste viděly ty přepojované konektory tak to bych blil ... to jestě vyfotím ... hrůza :ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale největší husťárna je ten řemen mezi altíkem, klimou a servem :D kdo pozná, co je blbě? :)

No tak hlavně tam má být drážkový řemen s obou stran .. taky jsen na to koukal a říkám co je tady divně .. To je prostě tak když někdo dává auto dohromady s toho co dům dá ... a navíc tomu nerozumí ala horká jehla... na tom autě je těch špeků víc .. asi to nafotím a udělám s toho telenovelu .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pan žralok s fabia clubu .... na spojčičku ... htp 1.2 docela mně překvapila velikost převodovky.. tak jsem si ríkal ,malej motor malá převodovka .. a ono je vše jinak ... no lamela trochu hodně k.o.

No pan majitel říkal ,že auto mněla půjčený manželka .. a trochu se jí nepovedlo cování .. no hold se stane .. jen spojka shade.... ;)

Jo hold se někdy nepovede..

post-368-1215986965_thumb.jpg

post-368-1215987033_thumb.jpg

post-368-1215987082_thumb.jpg

post-368-1215987246_thumb.jpg

post-368-1215987310_thumb.jpg

post-368-1215987359_thumb.jpg

post-368-1215987406_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...