Přejít na obsah

Garny servis vše okolo


garny

Doporučené příspěvky

Pozor znáte někdo tyto osoby???? hledají se.... !!!!!!!! lol ovlouvám se za kvalitu .... :p zda je znáte a neby jste je nekde zahlídly ... tak utíííííkejte.... :p

to je vůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůl . Další ku.va převlečená za kamaráda lollollol

Počkej příště

2Michal: cca 4.30 nad ránem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cha cha ... no na příště se moc těším ... :palec2: jinak paní sebou pořád vrtěla a foto bylo tak rozmazané ...,že by ani nikdo nepoznal co to je.. tak jsem to smazal... po třetím pokusu jí vyfotit ,jsem vzdal námahu ... foták v telefonu je fakt nouzovka.... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cha cha ... no na příště se moc těším ... :palec2: jinak paní sebou pořád vrtěla a foto bylo tak rozmazané ...,že by ani nikdo nepoznal co to je.. tak jsem to smazal... po třetím pokusu jí vyfotit ,jsem vzdal námahu ... foták v telefonu je fakt nouzovka.... lol

jj, taky se na příště těším. A ty co nešli aspoň ví o co přišli ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to né.To se s OII nedá srovnat .Nevím,do čeho půjdu,ale z důvodů rekonstrukce baráku to bude asi nějaká degradace dolů,asi Superb

ty víš dobře, že rejpu, nicméně nejde srovnávat Supa s pašíkem v kombajnu, to není fér srovnání, jinak si myslím, že Sup nebo pašík sedan je stejný vůz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...