Přejít na obsah

Předpínače pásů


stihacka

Doporučené příspěvky

Jak to je s předpínačema pásů? Auto bylo bouraný, bagy tam mám ale k pásům nejde žádný vedení, který by odpalovalo pyropatrony, jsou tam mechanický nebo mám radši shánět jiný s elektrikou? Je to 1997.

ty máš předpínače s patronou mechanickou, pokud bouchne, tak se musí vyměnit celé pásy. Předpínač funguje na principu wanklova motoru a má dvě polohy o které se předepne. Akorát si nejsem jistý, jestli se to dá poznat, když to vybouchne, řekl bych, že pás zůstane povytažený a nejde namotat.

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to je s předpínačema pásů? Auto bylo bouraný, bagy tam mám ale k pásům nejde žádný vedení, který by odpalovalo pyropatrony, jsou tam mechanický nebo mám radši shánět jiný s elektrikou? Je to 1997.

ty máš předpínače s patronou mechanickou, pokud bouchne, tak se musí vyměnit celé pásy. Předpínač funguje na principu wanklova motoru a má dvě polohy o které se předepne. Akorát si nejsem jistý, jestli se to dá poznat, když to vybouchne, řekl bych, že pás zůstane povytažený a nejde namotat.

někdy jde motat bez problémů někdy je zaseklej

pozná se to podle patrony jestli je vystřelená

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to je s předpínačema pásů? Auto bylo bouraný, bagy tam mám ale k pásům nejde žádný vedení, který by odpalovalo pyropatrony, jsou tam mechanický nebo mám radši shánět jiný s elektrikou? Je to 1997.

ty máš předpínače s patronou mechanickou, pokud bouchne, tak se musí vyměnit celé pásy. Předpínač funguje na principu wanklova motoru a má dvě polohy o které se předepne. Akorát si nejsem jistý, jestli se to dá poznat, když to vybouchne, řekl bych, že pás zůstane povytažený a nejde namotat.

někdy jde motat bez problémů někdy je zaseklej

pozná se to podle patrony jestli je vystřelená

to je jasný, já to myslel bez rozebírání. Po rozebrání se to pozná ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...