Přejít na obsah

neukončený leasing...?


NNNTomas

Doporučené příspěvky

Cystám se koupit ojetou Fabii, ale zjistil jsem podle VIN čísla je je vedená u spol. Škofin. Napsal jsem jim, a dostal tuto odpověď:

Vůz je v současné době v majetku Škofinu. Ke koupi vám může

být nabídnut až po realizaci předčasného odkupu vozidla. Tuto

realizaci musí být prodávající schopen doložit Plnou mocí vystavenou

Škofinem.

Přesně jsem u formulaci nepochopil.... Kdy a kým proběhne to předčasné odkoupení? Po odkoupení mohu tedy bez obav do této koupě jít?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak, že momentálně auto vlastní Škofin a ten neví, že majitel se auto snaží prodat. To bude moct, až bude autí jeho, tedy dorovná závazek vůči Škofinu... V podstatě ti píšou aby sis dal bacha, bo týpek prodává něco, co mu nepatří...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

původní majitel musí ukončit smlouvu se škofinem aby auto mohl prodat,proto musí předčasně doplatit zustatek splátek u škofinu.

Stači ked si majitel nájde niekoho (v tomto prípade teba ako kupujúceho), kto bude ďalej cvakať leasing. Ale s toho prvého príspevku som to pochopil tak, že ten dotyčný ťa asi neupozornil na to, že auto je v leasingu. Tak potom by tu šlo skôr o podovod. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli jen to nedal do bazaru at tam stoji a jak se proda tak to doplati puvodni majitel vsechno skofinu a tim padem se uzavre nova smlouva ale je to zamotane:)

a muze se stat ze ho koupis on slibi ze dluznou castku zaplati ty budes mit doma chvilku auto nez ti ho zabavi protoze puvodni majitel nic nezaplatil:)

obvykle se to dela jinak, je to podvod, nebo at ti to hezky vysvetli jak je to mozne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli jen to nedal do bazaru at tam stoji a jak se proda tak to doplati puvodni majitel vsechno skofinu a tim padem se uzavre nova smlouva ale je to zamotane:)

a muze se stat ze ho koupis on slibi ze dluznou castku zaplati ty budes mit doma chvilku auto nez ti ho zabavi protoze puvodni majitel nic nezaplatil:)

obvykle se to dela jinak, je to podvod, nebo at ti to hezky vysvetli jak je to mozne

Ale lízovaný auto ti v bazaru nevezmou, tam musíš mít i velkej TP a ten má origoš v tomto případě ŠKOFIN...A bazar Ti přeci neprodá auto , který není Tvoje...nebo se mýlím? A pokud by ho dal do bazaru, tak stejně by musel dál plati splátky....a nebude jezdit a jen platit?

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjistil jsem (od prodejce) , že tedy opravdu je auto je ještě na leasing. Ten prý bude ukončen a auto mi bude předáno již bez leasingové blokace vč. velkého TP a plné moci od Škofinu k přepisu auta.... Takže to sedí i s tím co řekl přímo Škofin...takže asdoufám,žei už není se čeho bát....snad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjistil jsem (od prodejce) , že tedy opravdu je auto je ještě na leasing. Ten prý bude ukončen a auto mi bude předáno již bez leasingové blokace vč. velkého TP a plné moci od Škofinu k přepisu auta.... Takže to sedí i s tím co řekl přímo Škofin...takže asdoufám,žei už není se čeho bát....snad...

Pokud je to tak...žádný problém....jen před koupí vše pořádně překontroluj....myslím veškerý papíry a neuškodil by jeden telefonát do ŠKOfinu pro ověření.......nekupuješ housku, že jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...