Přejít na obsah

Landscape, portréty, makra, atd.:


superfatty

Doporučené příspěvky

Jsou to pomocné body v krajině určují souřadnice a výšku. Jsou zaměřeny s přesností údajně 2cm. Pomáhají zeměměřičům, jsou důležité i pro síť GPS...

Ale za tuto informaci neručím :)

asi to bude něco jako geodetický bod.. Aspoň takovéto body jsou u nás na severu.. a jak píše Ptrr tak slouží k pomoci geodetům. Pokud mám dobré info, tak sou rozmístěné ve čtvercové síti po 500m..

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že jsme za kotě dávali 4000,- s papírama. Byli jsme na několika mezinárodních výstavách a skoro vždy dostal ocenění a jednu vyhrál ve své kategorii. Dnes mu je 6 let. Je to kočka , která miluje svého páníčka hlavně v době krmení , je mírné a klidné povahy. Rád se honí s páníčkem a provokuje ho - např. něco škrábe ( nejraději čalouněný nábytek). Milovníky kůže přivede tato kočka do blázince ! Jinak v pohodě.

post-59-1204480962_thumb.jpg

post-59-1204481024_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že jsme za kotě dávali 4000,- s papírama. Byli jsme na několika mezinárodních výstavách a skoro vždy dostal ocenění a jednu vyhrál ve své kategorii. Dnes mu je 6 let. Je to kočka , která miluje svého páníčka hlavně v době krmení , je mírné a klidné povahy. Rád se honí s páníčkem a provokuje ho - např. něco škrábe ( nejraději čalouněný nábytek). Milovníky kůže přivede tato kočka do blázince ! Jinak v pohodě.

Krásná kočička :palec2: Si asi takovou taky pořídím, časem, a klidně i bez papírů, nebo to má na něco významného vliv?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásná kočička :palec2: Si asi takovou taky pořídím, časem, a klidně i bez papírů, nebo to má na něco významného vliv?

Žádný vliv to nemá , pokud nechceš mít koťata. Jinak by kočička měla mít určité parametry , srst , postavení těla , ocas , oči , uši atd...ale i pouliční kočka může mít své kouzlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádný vliv to nemá , pokud nechceš mít koťata. Jinak by kočička měla mít určité parametry , srst , postavení těla , ocas , oči , uši atd...ale i pouliční kočka může mít své kouzlo.

To abych si najal na výběr nějakého odborníka :)

Tenhle druh se mi líbí a chtěl bych jí pro radost, takže papíry snad ani nepotřebuju - jen se bojím, že když bude bez, bude s největší pravděpodobností něčím "říznutá" a už nebude taková, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlépe snad koupit v chovatelské stanici , ne všechny koťata mají nárok na papíry.... A tak by mělo být jasné že to není Britská domácí :D

Jestli tomu dobře rozumím, tak kocour s papírama bude mít s kočkou s papírama koťata (teď jsem málem napsal štěňata :doh) a i když budou všechna čisté krve, jen pár jich dostane papíry? A ty co nedostanou budou pro mě:-)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové prosím o pomoc. Promiňte že to sem dávám, ale předpokládám, že tady budu mít největší šanci uzpět. Koupil jsem si Canon Power shot A 720IS. Ale nemám od toho český manuál. Tak prosím o radu, kde by se dal sehnat nebo stáhnout, děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...