Přejít na obsah

Policajti na skateboardu


2P4

Doporučené příspěvky

Co vy na to?

tyjo,,nevim kaj na to prisli....Jedna vec je jista,ze je to blbost, chtel bych videt nejakyho omundurovanyho policistu jak to kali do kopce po dlazbe na desce.

a druha vec je naucit se to ,alespon trosku, a to uz je zase jina sranda....

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nám tady v noci docela jezděj autem kontrolovat zlodějinu. jak státní tak městská občas. Jzděj i po chodnících se zhasnutejma světlama krokem a koukaj. Občas prej někoho chytnou. Teď mi jedni zaparkovali pod barákem a šli se projít do temných zákoutí(i když prší). Tak je to správně.

mimochodem, dnes jsem v pravé poledne odlapil v nejmenovaném supermrketu smažku jak si rval do batohu minerálku... Tak sem dělal, že nic nevidím ať si to tam pěkně strčí a nabonzoval jsem ho supermarketovým špiclům. Sice ho chytli, ale asi to k ničemu zase nebude, protože za minerálku za nějakých 13 korun s ním nic nenadělaj. mimochodem je vidět, jak jsou vypatlaný, když kradou i tak velkou věc za tak málo peněz. Řešením by bylo, kdyby mu rozbili rypák někde v kanclu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...