Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

A) Kolik pesimistů je potřeba k výměně žárovky?

Žádný. Proč se namáhat? Stejně zase praskne.

 

B) Kolik skutečných mužů je potřeba k výměně žárovky?

Žádný. Skutečný muž se nebojí tmy!

 

C) Kolik šlapek je potřeba k výměně žárovky?

Jakýkoliv číslo, který se ti bude líbit, frajere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Ein stej :D jsem malem po*ral :D :D :D a na slovensku si vari vodu blendrem :D :D :D ..... s tema lidicema mam taky jednu vspominku , jak to byla novinka tak kamos rikal at mu to hodim na cd , za chvili mu pisu , ze mu to hodim na flesku , jelikor se mi to zda trosku nelidske je vypalit :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Feministky z celého světa mají sjezd. Na pódium vystoupí anglická feministka a povídá: 

"Přišla jsem domů, bouchla jsem do stolu a říkám: Ode dneška nevařím. První týden nic nevidím, 

druhý týden nic nevidím a třetí týden vidím svého muže vařit." Mohutný potlesk. 

Vystoupí německá feministka a povídá: "Já jsem přišla domů, bouchla jsem do stolu a říkám: 

Ode dneška neperu. První týden nic nevidím, druhý týden nic nevidím 

a třetí týden vidím svého muže prát." Ještě větší potlesk, posluchačky bouří nadšením. 

Na pódium vystoupí česká feministka a povídá: "Přišla jsem domů, bouchla jsem do stolu a říkám: 

Ode dneška už neperu ani nevařím. První týden nic nevidím, druhý týden nic nevidím 

a třetí týden začínám vidět na pravé oko."
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...