Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

Po maturitě přijde Franta na přijímací pohovor na Vysokou školu muzických umění. Chce studovat nestandardní hudební nástroje a hned u přijímaček požaduje u komise: "Chtěl bych, abyste mě přijali rovnou do třetího ročníku..." - "Mohl byste to odůvodnit?" ptá se komise. "Nó, dokáži jakoukoli hudební skladbu vyprdět..." Komise nevěřila, a tak mu dala nějakou skladbu od Bacha. Franta bez problémů melodii vyprděl. Dali mu noty od Mozarta - vyprděl. Nakonec mu předložili noty od Čajkovského... Tady se Franta zarazil: "Tohle nebudu prdět..." - "Proč?" - "Podívejte se...," ukazuje Franta prstem do not, "tady a tady bych se posral...!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně jsem našla klid v duši – poslechla jsem jednoduchou radu, kterou jsem našla v jednom časopise. 
Ta rada zní: „Způsob, jak dosáhnout vnitřního míru, spočívá v tom, že dokončíte úplně všechno, co jste začali.“
Tak jsem se doma rozhlédla okolo sebe po všem, co jsem začala a pak nedokončila.
Takže jsem dopila láhev červeného, potom jsem dorazila Baileys, Martini, 
vodku, rum, fernet, sáček chipsů a krabici čokolády.
Nedovedete si ani představit, jak je mi teď fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pamätám si keď som prvý krát išiel kúpiť kondóm. Mal som 16 rokov a vošiel
do lekárne. Za pultom bola nádherná predavačka a evidentne videla, že sa v
týchto veciach vôbec nevyznám. Podala mi balíček a opýtala sa, či viem ako
sa to používa.
Úprimne som jej odpovedal: "Nie som si istý toto je môj prvý krát."
Pohotovo otvorila balíček a nasadila si jeden kondóm na palec na ruke.
Upozornila ma, že si mám vždy overiť, že je napnutý a pevne sedí.
Prikývol som, áno chápem ale stále som vyzeral veľmi zmätený.
Poobzerala sa po obchode či je prázdny, áno bol.
"Len minútku." Povedala a išla zamknúť vchod do lekárne. Viedla ma za ruku
do miestnosti vzadu, kde si vyzliekla blúzku a odopla podprsenku.
"Vzrušuje ťa to?" Opýtala sa ma. Bol som tak stuhnutý, že som len rýchlo
prikyvoval hlavou a usmieval sa. Oznámila mi, že je čas nasadiť si kondóm.
Natiahol som si ho pevne aby dokonale sedel. Ona zhodila sukňu, spustila
nohavičky a ľahla si chrbtom na stôl. "Poďme na to."
Povedala. "Nemáme veľa času."
Tak som pristúpil k stolu a prenikol do nej. Bol to tak úžasný pocit, že som
to absolútne nedokázal udržať a BUUUM. Skončil som za menej ako minútu, ak
to vôbec bolo tak dlho.
Pozrela sa na mňa zamračene a opýtala sa: "Nasadil si si ten kondóm?"
"Samozrejme nasadil." Odpovedal som jej a ako dôkaz som jej hneď ukázal
palec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.novinky.cz/koktejl/381733-uvezneny-pes-si-sikovne-privolal-pomoc.html

Machr čoklík, řek bych inteligentnější než hooodně velká skupina dvounožců, sedajících denně za volanty a tvrdících o sobě, že jsou Homo Sapiens.

¨Homo jsou možná, ale o tom Sapiens se dá moc často pochybovat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím že by to byl úplně fake, i ten russel teriér má dost váhy na to, aby zmáčknul houkačku uprostřed volantu - spíš jde o to, jestli ten karavan už by podle roku výroby měl nebo neměl mít elektriku zapojenou jako dnešní auta, kde bez zapnutýho zapalování klakson nefunguje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další veselá příhoda ..teda spíš náhoda ...Jak havran našel matku..... Do ulice mezi věžáky přijel pohřebák ..vystoupil chlapík otevře zadní dveře a vytáhl na chodník dvě malé bíle truhly.....sedl si na jednu vytáhl svačinu a kouká kolem sebe ....v sedmém patře náhodou..umývala okna paní Nováková a po chvilce volá na funebráka..hledáte někoho?? Jo hledám nějakou paní Novákovou...To jsem já co pro mě máte?? A funebrák praví..celkem nic důležitého jen jsem vám přivezl děcka z vodáckého tábora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, to je už poněkud fousatý, akorát já to znám ještě tak, že ta panička funebrákovi říká "Hledáte někoho? Tady nikdo neumřel!" - a von jí odpoví "Jo, hledám nějakou Novákovou..." - a dál už to je to samý.

 

Ale nedávno jsem zpracovával fotky pro digitální odeslání na "vyvolání v profi Minilabu"  pro manželčinu kolegyni - a co jsem nenašel? Její malej synovec si hrál na zahradě kolem její fábule - a jak je vidět na jedný fotce, z fábule jí udělal "audinu" jak když vyšije ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...