Přejít na obsah

Kožená "bra"


RED5ive

Doporučené příspěvky

Hojda děcka, prosím vás, sháním tuhle věc (jezdí s tím třeba Šmoula) pro kamarádovu Fábinu... Má Axoňáckej nárazník a udělanou novou barvu, tak chce ten koženej překryt, aby mu to chvilku vydrželo... neví někdo, kde to splašit???

Hloupej dotaz. Proc si nekdo dava na auto "Axoňáckej nárazník a udělanou novou barvu" ....kdyz na to pak stejne placne hnusnou kozenkovou plachtu? ...ucel mi ponekud unika, to jako bude sundavat jen doma v garazi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hojda děcka, prosím vás, sháním tuhle věc (jezdí s tím třeba Šmoula) pro kamarádovu Fábinu... Má Axoňáckej nárazník a udělanou novou barvu, tak chce ten koženej překryt, aby mu to chvilku vydrželo... neví někdo, kde to splašit???

Hloupej dotaz. Proc si nekdo dava na auto "Axoňáckej nárazník a udělanou novou barvu" ....kdyz na to pak stejne placne hnusnou kozenkovou plachtu? ...ucel mi ponekud unika, to jako bude sundavat jen doma v garazi?

asi proto, aby se mu ta nová barva neomlátila od kamínků :wallbash: a jen tak pro informaci... sundavá se to na srazech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi proto, aby se mu ta nová barva neomlátila od kamínků :wallbash: a jen tak pro informaci... sundavá se to na srazech

Musim zopakovat otazku? K cemu ma novou barvu, kdyz bude zakryta hnusnou kozenkovou plachtou? ...to si muze dat rovnou naraznik z Juniora. ...vizualni efekt stejny, a "Axonackej hypersupermega naraznik" davat jen na srazy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi proto, aby se mu ta nová barva neomlátila od kamínků :wallbash: a jen tak pro informaci... sundavá se to na srazech

Musim zopakovat otazku? K cemu ma novou barvu, kdyz bude zakryta hnusnou kozenkovou plachtou? ...to si muze dat rovnou naraznik z Juniora. ...vizualni efekt stejny, a "Axonackej hypersupermega naraznik" davat jen na srazy.

ty seš natvrdlej???? ta koženka se tam dává aby se nepoškodil lak při normálním ježdění a sundává se na srazech na soutěžích, tam se dostávaj body za nepoškození laku, chááááápeš????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty seš natvrdlej???? ta koženka se tam dává aby se nepoškodil lak při normálním ježdění a sundává se na srazech na soutěžích, tam se dostávaj body za nepoškození laku, chááááápeš????

Aha, takze celej rok bude vypadat auto hnusne, jako Junior, ...aby ty 2 dny v roce bylo kchuuuul. ....uz je mi to jasne :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty seš natvrdlej???? ta koženka se tam dává aby se nepoškodil lak při normálním ježdění a sundává se na srazech na soutěžích, tam se dostávaj body za nepoškození laku, chááááápeš????

Aha, takze celej rok bude vypadat auto hnusne, jako Junior, ...aby ty 2 dny v roce bylo kchuuuul. ....uz je mi to jasne :palec2:

aaaaaaaaaaajéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé

bohužel to nejsou 2 dny v roce, ale pro toho kdo jezdí soutěžit na srazy tak je to cca 30 víkendů na srazech za rok a navíc Šmoula to má na český srazy přes 400 km !!! jednu cestu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty seš natvrdlej???? ta koženka se tam dává aby se nepoškodil lak při normálním ježdění a sundává se na srazech na soutěžích, tam se dostávaj body za nepoškození laku, chááááápeš????

Aha, takze celej rok bude vypadat auto hnusne, jako Junior, ...aby ty 2 dny v roce bylo kchuuuul. ....uz je mi to jasne :palec2:

no tak já nevim, rozhodně mi to přijde hezčí než nárazník juniora... je to dobrá ochrana laku, v Německu je to naprosto normální, sem se to už taky dostává...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty seš natvrdlej???? ta koženka se tam dává aby se nepoškodil lak při normálním ježdění a sundává se na srazech na soutěžích, tam se dostávaj body za nepoškození laku, chááááápeš????

Aha, takze celej rok bude vypadat auto hnusne, jako Junior, ...aby ty 2 dny v roce bylo kchuuuul. ....uz je mi to jasne :palec2:

no tak já nevim, rozhodně mi to přijde hezčí než nárazník juniora... je to dobrá ochrana laku, v Německu je to naprosto normální, sem se to už taky dostává...

Já nechci bejt za rejpala, ale Nice má v tomhle trochu pravdu. Zrovna Šmoulova "libofka" s tím převlekem ve mě evokuje Juniora dost moc teda :) Hlavně jsem tu zatim neviděl to co je na těch stránkách, tj kryt jak nárazníku, tak i kapoty, vždycky jen buď haubny (Lewis to tak má, myslím), nebo jen čumáku (Schlumpf), což mi přijde k ničemu, když pak jde o body...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, tak tady asi zas něco napíšu... Třeba mě osobně se tyhle kožený záležitosti líběj moc, asi to je otázka vkusu... koneckonců taky nikde není napsaný, že ta šprcka musí bejt nutně z černý kůže... proč né třeba do barvy auta nebo co já vim... Ten týpek, pro kterýho to mělo bejt, s tím autem taky moc nejezdí, mělo to bejt na přejezd mezi garážej a plochou srazu... kde by to nejspíš šlo dolů... A hlavně, pánové... majitel auta vo tom vůbec nevěděl, byl to nápad jeho drahý polovičky...:-))) Tomu řikám podpora koníčka:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V USA je to taky naprosto běžná věc, takže každého rozhodnutí. Já už mám staší Fabku, ale kdybych teď uvažoval o novém autě, tak si to asi taky pořídím, protože v zimě jezdím často na Slovensko a tam kam já jezdím, tak prakticky celou cestu šťerkují, takže vždy v zimě schytám pěknou fůru zásahů a moje kapota vypadá jak po odstřelování vzduchovkou. Takže neodsuzujme hned vážení. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V USA je to taky naprosto běžná věc, takže každého rozhodnutí. Já už mám staší Fabku, ale kdybych teď uvažoval o novém autě, tak si to asi taky pořídím, protože v zimě jezdím často na Slovensko a tam kam já jezdím, tak prakticky celou cestu šťerkují, takže vždy v zimě schytám pěknou fůru zásahů a moje kapota vypadá jak po odstřelování vzduchovkou. Takže neodsuzujme hned vážení. ;)

Ale debata je o tom, že f USA to mají jak na kapotě, tak i na nárazníku. Tady to mají kluci buď JEN na kapotě, nebo JEN na nárazníku, takže tam mi přijde funkčnost dost limitovaná :) Co tohle? Hnus, ale funkci plní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V USA je to taky naprosto běžná věc, takže každého rozhodnutí. Já už mám staší Fabku, ale kdybych teď uvažoval o novém autě, tak si to asi taky pořídím, protože v zimě jezdím často na Slovensko a tam kam já jezdím, tak prakticky celou cestu šťerkují, takže vždy v zimě schytám pěknou fůru zásahů a moje kapota vypadá jak po odstřelování vzduchovkou. Takže neodsuzujme hned vážení. ;)

Ale debata je o tom, že f USA to mají jak na kapotě, tak i na nárazníku. Tady to mají kluci buď JEN na kapotě, nebo JEN na nárazníku, takže tam mi přijde funkčnost dost limitovaná :) Co tohle? Hnus, ale funkci plní :)

No tak toto je moc pěkné lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...