Přejít na obsah

Světla


soptajs

Doporučené příspěvky

Kuci vcera sem montoval ty svetla L+K od DEPO a zadnej problem... sice sem je mel za 2000,-/kus ale prisli mi do druheho dne tudiz v sobotu... a jsou v pohode.. vymena na cca 1hodku a dnes rano mi to kamos seridil a sviti pekne... vse to je jen o prachach.. chtel sem L+K origo ale pouzite sou k nesehnani a za nove to bych dal pres pul vejplaty:-) takze DEPO a zaruka 2 roky a je to v pohode...:)Kdyby chtel nekdo fotky dejte vedet na mail nebo SZ... vyfotim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ta cena je se slevou co tam ma kamos, tak mi je vzal na sebe, jinak v Kelly v Moste je maj skladem. :p

Dik, tak to budou i tady do druhého dne pokud je nemá přímo na obchodě. koukal jsem jen na net a tam bylo, že nejsou. Teď tam mám nějaké alpin do každého počasí co jsem dostal. Svítí až dost do žluta. Hodil jsem je tam protože mi teď odešla jedna Philipska cosi xenon nebo tak s modrým proužkem na kraji skla a jiný pár jsem doma nenašel a vyhazovat prachy za obyč se mi nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...