Přejít na obsah

ventilace O1


vigel

Doporučené příspěvky

No filtr ten co je ve prdu jsem mel venku a i tak se dost razantne furt snizuje výkon vzduchu kdyz dam na teplo - jak jsem rikal - mam dojem ze bude asi zanesene bordelem ten radiator u vnitr - dostanu se tam nejak - mozna to zkusim profouknout vzduchem - tlakem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No filtr ten co je ve prdu jsem mel venku a i tak se dost razantne furt snizuje výkon vzduchu kdyz dam na teplo - jak jsem rikal - mam dojem ze bude asi zanesene bordelem ten radiator u vnitr - dostanu se tam nejak - mozna to zkusim profouknout vzduchem - tlakem

V příloze máš obrázky jak jsou nastavené klapky v jednotlivých fázích ofuku-třeba ti to pomůže při hladání problému.

post-9991-1195224452_thumb.jpg

post-9991-1195224544_thumb.jpg

post-9991-1195224621_thumb.jpg

post-9991-1195224698_thumb.jpg

post-9991-1195224779_thumb.jpg

post-9991-1195224859_thumb.jpg

post-9991-1195224974_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No filtr ten co je ve prdu jsem mel venku a i tak se dost razantne furt snizuje výkon vzduchu kdyz dam na teplo - jak jsem rikal - mam dojem ze bude asi zanesene bordelem ten radiator u vnitr - dostanu se tam nejak - mozna to zkusim profouknout vzduchem - tlakem

V příloze máš obrázky jak jsou nastavené klapky v jednotlivých fázích ofuku-třeba ti to pomůže při hladání problému.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, šlo by udělat, aby při jakékoliv poloze toho otočného čudlíku kam má směřovat vzduch, šel vzduch zároven vždy na pření sklo? Myslím že to tak má udělaná Fabie. Jako že bych nějakou klapku zablokoval na stálo. Co myslíte?

Editováno: , autor: Petr E
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vezmes stipacky a preskripnes tam lanko a rucne naladis ci zablokujes klapku. No u fabie to fouka na predni sklo jeste u jednoho rezimu - to u octavie mame jen pozici smer nahoru :(

Ale ted koukam ze si u fabie nepustis naplno k sobe do predu a jeste k noham - no jde to ale musis mít ovladac uprostred techto dvou rezimu :)

post-3876-1195400036_thumb.jpg

post-3876-1195400301_thumb.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vezmes stipacky a preskripnes tam lanko a rucne naladis ci zablokujes klapku. No u fabie to fouka na predni sklo jeste u jednoho rezimu - to u octavie mame jen pozici smer nahoru :(

Ale ted koukam ze si u fabie nepustis naplno k sobe do predu a jeste k noham - no jde to ale musis mít ovladac uprostred techto dvou rezimu :)

Díky, koukal jsem na to, a budu muset asi nějak sundat palubku dole, protože se tam asi jinak nedostanu. Nevíte kam ty dráty z vypínače vedou, myslim směr.

hned za, kdyz si sednes misto spolujezdce tak budes mit teleso nad nohama na prave strane budes mit orientovan vstup vzduch ten je pres servo a na leve strane + uprostred packy s bowdenama vlez si pod a sundej odstineni je na 2 plastovych sroubech jdou odsroubovat i prstem ale je jeste prevazane dlouhym vazacem.

Ted si uvedomuji ze ti bude stacit odsroubovat jen jeden sroubek a odstineni ohnout a uvidis cely ten zazrak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem uz ze zoufalstvi kvuli poceni vsech skel vymenil pul roku stary filtr a cisticim sprejem vycistil klimatizaci...myslim, ze to trosku zlepsilo...ale porad to delalo...

Jeste jsem si vsiml, ze pod levnymi kobereckami v Hypernovy (ktere mam na zimu) je dost mokra podlaha => z koberecku se odrolila spodni vrstva "gumy"...necham auto par dni vyschnout v garazi...uvidime...

P.S. kdyz uz nic, aspon mi uz nesmrdi klima :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vezmes stipacky a preskripnes tam lanko a rucne naladis ci zablokujes klapku. No u fabie to fouka na predni sklo jeste u jednoho rezimu - to u octavie mame jen pozici smer nahoru :(

Ale ted koukam ze si u fabie nepustis naplno k sobe do predu a jeste k noham - no jde to ale musis mít ovladac uprostred techto dvou rezimu :)

Taky se mi na O1 předfacelit dost potí přední okno pokud se nefouká na okno. Je to bolest asi všech O1.

Ale mám vyzkouženo, že pokud foukám pouze na nohy, tak to jde taky na okno a okno se nepotí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...