Přejít na obsah

Rada při nákupu.


Host 4irk4

Doporučené příspěvky

Gratuluji ke koupi !!! Tukance a prasklinky se da spravit ,to neni zase takovy terno... ;) ,hlavne aby ted dobre slapala elektrika a motor!!! preju hodne stastnych km!! :palec2:

co se tyce tech fotek,tak ja je treba upravuju v zoneru,tam to jde rychle e jednoduse.... Maxka souboru je 1Mb.... :)

Tak jsem pár fotéšek udělal. Kam s nimi?

Zmensit ,a supsup do sekce vase octavia :)

das prochazet vyberes soubor nahrani a odpoved....

tak tato ukázka nahrání souboru se ti moc nepovedlá :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji ke koupi !!! Tukance a prasklinky se da spravit ,to neni zase takovy terno... ;) ,hlavne aby ted dobre slapala elektrika a motor!!! preju hodne stastnych km!! :palec2:

co se tyce tech fotek,tak ja je treba upravuju v zoneru,tam to jde rychle e jednoduse.... Maxka souboru je 1Mb.... :)

Tak jsem pár fotéšek udělal. Kam s nimi?

Zmensit ,a supsup do sekce vase octavia :)

das prochazet vyberes soubor nahrani a odpoved....

tak tato ukázka nahrání souboru se ti moc nepovedlá :p

Holt tudle si musite stahnout pokud ji chcete videt :D ...jenom jsem cekal kdo prvni si rejpne ;)

je to printscreenpc..a nemam momentalne prougremek na upravu formatu.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmensit ,a supsup do sekce vase octavia :)

das prochazet vyberes soubor nahrani a odpoved....

Yes, sir. To je snad telepatie. :D Už to tam je, tak se můžeš/te spolu s ostatními děsit. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od tebe to jeste jde :p;)

Já jsem teď sám zvědav, co dotyčný koupil, začínám si hrát s myšlenkou koupit starší OI 4x4 ve Švajcu ;)

uz je v sekci VO ... pekny autii.... 4x4 je supr,mozna se taky jednou dockam... mame chalupu v horach a s 55kou je tezky se tam nekdy dostat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...