Přejít na obsah

Autoradio DAEWOO DCA-8200 /DVD/USB.


Doporučené příspěvky

Zdravim odbornikov na auto-audio :palec2:

Čo si myslite o tomto autoradiu? natrafil som na neho a zda sa mi moc zaujimava ta cena. 3999sk (cca 3200čk)

DAEWOO DCA-8200

post-9889-1196729121_thumb.jpg

autorádio s DVD prehrávačom

výstupný výkon: 4 x 50 W

prehráva:CD-R/RW, MP3 DVD-+R/RW,MPEG4,Jpeg CD, SVCD/HDCD

ID3 Tag,

USBverzia 2.0,

Multifarebný displej,

predný AUX vstup,

Elektronický antishock,

FM/AM RDS tuner,30 predvol.

video výstup

4 kanálový RCA vystup,

odnímateľný panel

Modré podsvietenie

dialkový ovládač

http://ishop.nay.sk/sk/catalog/product-detail?pid=54198200

Je to cena ako za autoradio s CD/MP3/USB ale toto prehrava aj DVD a podla toho (MPEG4) by malo prehrat aj Divix nie?

Myslim že by sa to oplatilo. Bude to prehravat MP3 nielen z CD ale aj z DVD nosiča?

Prekopal som europske stranky DAEWOO ale nikde som toto radio u nich nenašiel. Autoradia mali na Ruskej stranke a na Madarskej ale boli to radia rady 5xxx a boli to iba CD. Možno je to teraz novinka a ešte to nedali na stranku .. hmm.. ;)

Stretol sa s nim už niekto? A hlavne počul ako to hra? :dj:

Editováno: , autor: BEDUIN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som bol v predajni pozriet to, no nevyzera zle, ale som sa pytal na ten MPEG4, či to prehra aj Divix a Xvid. Predavač sa vyjadril tak, že asi to Divixy nebude prehravat, lebo by to tam bolo vypisane, ale toto ma len MPEG4. Teda možno to prehra nejaky Divix a možno nie.

Tak nema nikto s tym skusenost ???? ako to je s tym MPEG4? :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu ze je to Daewoo tak to moc dobre asi hrat nebude. Zalezi jak moc narocnej jsi. Na zakladni poslech to bude stacit, ale zazraky necekej. Opravdu chces pripojit LCD displej a koukat na videa? Pokud ne tak koukni po necem jinem i za cenu ozeleni DVD. Jinak mp3 z DVD to prehravat na 99%bude. Pokud to podporuje mpeg4 tak bude podporovat i DivX ale jde o to v jake verzi. Aby si pak nezjistil ze to prehraje jen verzi 3 jako vetsina pseudo prehravacu DivX. Pokud opravdu neplanujes LCD tak bych radsi pokouk po nejakym Alpine. Za tu cenu sice nekoupis DVD s prehravanim videa...zato ti ale bude hrat urcite o 100%lip a myslim ze bude i vypadat lip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No niesom naročný, nepotrebujem kvalitu Hi-Fi :) skratka aby to normalne hralo. Ani nemenim origo repraky čo su v aute, mne uplne postačuju. Niesom zastanca plneho kufru subwoferou a zosilovačov :p

Od autoradia očakavam kvalitny prijem stanic, dobre prehravanie MP3 a zasuvku na USB. A malo by mat modre podsvietenie lol . A ked je to aj DVD, tak prehratie MP3 z DVD a prehratie divix a xvid filmov či z disku, alebo z USB kluča. LCD panel zatial nemam, ale ak by som mal take radio s DVDckom, mam v plane prikupit prenosny LCD-TV a v pripade potreby prehratia filmu, ten zapojit na radio ako monitor. No ak by mi nemalo prehrat vsetky verzie divixu, tak od toho upustim a kupim radio s MP3 a USB (a nemusi to byt Alpine či podobne super značky, lebo take čo maju aj USB si to potom dost "značkovo" nechaju aj zaplatit). A video by som poriešil niečim ako predava "S.o.n.n.y" v bazari, DVDčko v slnečnej clone :p .

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=29776&st=0

Editováno: , autor: BEDUIN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naozaj by som nešiel do výrobcu DAEWOO (oziš, neni to už Chvrolet?) a nečuduj sa že to rádio nenajdeš na ich ofiko stránke...načo...

Osobne som to rádio neidel, ale pozeral som raz Sencor a to bol des v prevedení a asi toto bude to isté.

Naozaj, zainvestuj do nejakej značky, Sony, Pioneer alebo Alpine...

nenechaj sa opiť veľa funkciami, ktore aj tak po čase nebudeš používať a v tomto prípade sú na úkor kvality.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naozaj by som nešiel do výrobcu DAEWOO (oziš, neni to už Chvrolet?) a nečuduj sa že to rádio nenajdeš na ich ofiko stránke...načo...

Osobne som to rádio neidel, ale pozeral som raz Sencor a to bol des v prevedení a asi toto bude to isté.

Naozaj, zainvestuj do nejakej značky, Sony, Pioneer alebo Alpine...

nenechaj sa opiť veľa funkciami, ktore aj tak po čase nebudeš používať a v tomto prípade sú na úkor kvality.

Ano DAEWOO auta adoptoval CHEVROLET lol

Ale ostatne ako elektronika je stale DAEWOO no robia videa a ostatne veci, ale autoradii s touto znackou som moc nevidel. Asi to bude na urovni zanciel "SENCOR" "ROADSTAR" a podobne. Sencora som mal vo favorite, no nebolo to az take zle, hralo to aj MP3, ale ked bola zima, tak to blblo. Display sekal, aj vyklopny panel sa otvaral ako primrznuty, su to radia robene asi iba do teplych krajin lol

Sony, Pioneer v tych lacnejsich cenach, maju podsvit cerveny alebo zeleny, co k mojmu modremu podsvieteniu interieru moc nepasuje ;)

No a Alpine, to je uz vyssia cenova kategoria a tolko casu v aute nestravim a tiez toko penazi za radio nedam ;)

Ked autoradio s mp3 + usb tak max 3000 sk a keby to bolo aj dvd s divixom a usb, tak max 4000 sk lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...