Přejít na obsah

ABS - svítí kontrolka


Relic

Doporučené příspěvky

  • o 3 roky později...

právě, že od MR98 mají CAN pohonu mezi ABS a RJ motoru všeny motorizace mimo 1,6/55kW.

Musíš zkontrolovat konektor na ABS, svorky v meziprostoru a konektor na RJ motoru

Zdravím,chtěl jsem se zeptat.Chyby 1312 na ABS ve Vag se opět oběvila.A začalo to tak že najednou autu zhasne motor.Chybu vymažem a neoběví se dokud motor zase nezhasne.Muže to být touto chybou. :help: Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 roky později...

Ahoj. Octavie II MR08.

Pred tydnem se mi rozlo ABS +ASR. Po ujeti par km a znovu nastartovani tyden nic nesvitilo. Dnes se rozly obe kontrolky a uz nezhasly. Dnes jsem provedl diagnostiku a naslo to sporadicky - chybny signal od praveho predniho cidla G45. Chci vyloucit vadnou kabelaz abych nekupoval zbytecne nove cidlo. Dnes jsem cidlo demontoval ocistil a prostrikal kontakty ale zavada pretrvava.

Otazky:

1. Da se nejak promerit vlastni cidlo? Jaky by melo mit odpor?

2. Da se nejak promerit kabelaz k cidlu? Kde je umistena jednotka do ktere jde kabelaz z cidel?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vymena cidla je pro me az posledni vec :-) Chci to promerit. Predpokladam ze cidlo je po kabelu nejak napajene. Jake by melo byt napeti mezi svorkami kabelu? Pripadne cidlo musi mit nejaky odpor ktery se s otacenim bude menit. Jde mi o to, jestli to nekdo vi at se to sem napise a pomuze to hodne lidem. Taktika pokus omyl a vse hned menit dle me neni idealni. Nerikam ze to nakonec cidlem nebude, ale chci to promerit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...