Přejít na obsah

CIMBU MOTORSPORT


HONZA83

Doporučené příspěvky

octavia rrs: asi mi to v tu sobotu nevyjde:(

bimboun: v sobotu brzo ráno musim do teplic, nemáš cca 15 volných minut na porovnání kombi/sedan jako minule? odhaduji to před 7hod

Tak nasel bych klidne i 30min, ale pred 7h??? Pred 8h nevylezu. No na 8h by to slo...to jooo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak jsme se dnes sesli s Honzou83 na D8 vyzkouset Octavia RS Cimbu vs Octavia combi RS Cimbu. Mno a vysledek prekvapil nas oba - proste jsem mu s kombajnem ujel. A to docela o dost na to, ze ta auta maji identicke motory i upravu. Mezi 40-160 km/ jsem ujel asi o 3 delky? (zpredu to neni tak videt, lepe by rekl Honza). Tak a ted cim to je????

stejny motor, stejny chip Cimbu, zadne dalsi upravy

stejna hmotnost - ja navic zatez v podobe kombiku, Honza zase mel sebou slecnu, zadny naklad, palivo oba na rezerve

stejny obvod zimnich pneu

oba vypnutou klimu

stejne palivo N95

razeni oba pri 6tis/min

PS: Honzo, zahod tu flasku, vzdyt se tak moc nestalo, no ne?? :kol-45:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hodně zajímavý. Bimboune, nemáš to auto po někom jinym, jestli na tom nedělal ještě nějaký úpravy nebo tak. Kdyžtak to objasní až brzda, kdo kolik má koníků.

predchozi majitel urcite ne a pokud vim, opravdu je to uplna seriovka. respektive neni nic videt, ze by tam bylo neco nestandardniho. a treba filtry, svicky, olej jsem daval ja vse "obyc", blow-off tam neni. ja si myslim, ze je rozdil pouze v zajeti, aktualni kondici motoru, zadne cary.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, souhlas s bimbounem, docela mě to i vzalo :kol-26:

za pomoci octavia rrs a bimbouna tuto věc snad tento týden rozlouskneme

chlapi, asi zase neusnu :feve:

No jako na todle sem opravdu, ale opravdu velmi zvedavej. Co zkusit prohodit RJ jestli to pojede porad stejne ?> Nebo jednodusejc stahnout mapy z RJ a porovnat, jestli jsou stejne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to chceme právě zkusit, tak uvidíme

Jednotky podle me budou stejny, spis bych to videl na zejeti a dobrej kus motoru, ve fabrice je taky odchylka asi 5% ...vim ze treba nekdry Rs co ve skodovce merili tak nektery motory meli min jak 132 a vetsina malinko vice..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednotky podle me budou stejny, spis bych to videl na zejeti a dobrej kus motoru, ve fabrice je taky odchylka asi 5% ...vim ze treba nekdry Rs co ve skodovce merili tak nektery motory meli min jak 132 a vetsina malinko vice..

myslel jsem že u těhle novějších aut se už nemusí zajíždět? byl bych radší, kdyby to bylo např. odcházející součástkou, nebo jinou mapou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak večer to jedeme zkusit porovnat a doufám a :worthy se, ať na něco přijdeme! Jsem docela nervozní, pak dám vědět diagnozu, teda snad.

Nevíte jestli se dá poznat třeba odcházející váha, nějaké čidlo, atd. bez diagnostiky? To je asi dost blbá otázka. Ale třeba máte někdo s něčím zkušenost, tak to jentak zkouším. Na diagnostice nic není (jak ve Škodovce, tak u Cimbu), uvidíme ještě dnes jestli to něco ukáže.

Editováno: , autor: HONZA83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...