Přejít na obsah

CIMBU MOTORSPORT


HONZA83

Doporučené příspěvky

To jo no..leda by nebyl total KO,ale jen nacatej a ve vyssich otackach a zaorven pri vyssim tlaku by nemakal spravne..?

To mi přijde jako blbost,když se podívám na hodnoty,které jsme zjistili při logování...

U Honzova RSa jsme naopak změřili,že dosahuje o něco málo vyššího tlaku,než Bimbounova RSka,ovšem pak ten tlak Honzovi začne padat v těch vyšších otáčkách dvojnásobně,než u Bimbounova RSa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klucí, teď jsem koukal na počasí a zdá se, že bude tepleji a bez deště :)

mohli bychom pomalu začít plánovat testíky v mimoni - samozřejmě čím víc, tím líp!

tak co, kdo se přijede ukázat? navrhuji nějaký víkend, třeba ten přespříští

:skoda:

Editováno: , autor: HONZA83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klucí, teď jsem koukal na počasí a zdá se, že bude tepleji a bez deště :)

mohli bychom pomalu začít plánovat testíky v mimoni - samozřejmě čím víc, tím líp!

tak co, kdo se přijede ukázat? navrhuji nějaký víkend, třeba ten přespříští

:skoda:

Ja klidne prijedu, ale je tam samo podminka, musi na to byt pocasi, jinak to nema smysl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klucí, teď jsem koukal na počasí a zdá se, že bude tepleji a bez deště :)

mohli bychom pomalu začít plánovat testíky v mimoni - samozřejmě čím víc, tím líp!

tak co, kdo se přijede ukázat? navrhuji nějaký víkend, třeba ten přespříští

:skoda:

BTW ... je na Tebe ICQ ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi přijde jako blbost,když se podívám na hodnoty,které jsme zjistili při logování...

U Honzova RSa jsme naopak změřili,že dosahuje o něco málo vyššího tlaku,než Bimbounova RSka,ovšem pak ten tlak Honzovi začne padat v těch vyšších otáčkách dvojnásobně,než u Bimbounova RSa.

To mas sice recht,ze dle hodnot by to byla blbost..Ale pokud by clovek nemel vyjety hodnoty,tak by mi to po nejaky zdravy uvaze mohlo pripadat realny..

Jinak v tomhle pripade je to fakt zahada..Ze by bermudsky trojuhelnik pod Honzovou kapotou? :)

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klucí, teď jsem koukal na počasí a zdá se, že bude tepleji a bez deště :)

mohli bychom pomalu začít plánovat testíky v mimoni - samozřejmě čím víc, tím líp!

tak co, kdo se přijede ukázat? navrhuji nějaký víkend, třeba ten přespříští

:skoda:

To prespristim vikendem myslis 1.-3.unor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2:

ale může být i dříve, třeba NE 27.1.08

Ee...To je treba pro me blby.. :( Od tohohle vikednu 26.1. (do 2.2. sem mimo CR) a pak az v podstate do 14.2. sem out..I kdyz mozna nedele 3.2.; 10.2. a 17.2. by to asi slo.. ;)

Rad bych se uz tentokrat zucastnil.. ;)

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nuže dobrá, můžeme předběžně stanovit NE 3.2.08 dopo, Mimoňské letiště, podmínka sucho!

zatím jsme tedy 3: já, MartyP, MichalF

takže chlapci (Bimboun, Jakub, Octavia RRS, Mustafa, atd. atd. nějaký Sportmotor, nějaký dobrovolný kameraman....) co vy?

Editováno: , autor: HONZA83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nuže dobrá, můžeme předběžně stanovit NE 3.2.08 dopo, Mimoňské letiště, podmínka sucho!

zatím jsme tedy 3: já, MartyP, MichalF

takže chlapci (Bimboun, Jakub, Octavia RRS, Mustafa, atd. atd. nějaký Sportmotor, nějaký dobrovolný kameraman....) co vy?

Ok,jeste pro jistotu zjistim,kdy sem mam vracet z tech lyzi.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...