Přejít na obsah

CIMBU MOTORSPORT


HONZA83

Doporučené příspěvky

MichalF: koukal jsem že se zajímáš o ty OZ Antares 19" co? Taky přemýšlim, ne že by se nelíbily, ale nejsem si jistej, aby tam dobře padly a nedřely???

No ty kola na tom aute vypadaj nadherne. Ty cerny slusej jako hrozne moc !!! Ty mas cernou vid ? Taky bych se malicko bal aby nedrely, ale snad neeee. Navic ty pneu uz sou celkem ranec :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty kola na tom aute vypadaj nadherne. Ty cerny slusej jako hrozne moc !!! Ty mas cernou vid ? Taky bych se malicko bal aby nedrely, ale snad neeee. Navic ty pneu uz sou celkem ranec :(

no právě, jsou bez pneu, takže je ani nevyzkoušíš, to je blbý, rozhoduji se mezi těmito nebo nějakými 18"kami, ikdyž zase na druhou stranu OctavianRRS tam měl taky 19" a fungovaly, takže ...

nejlepší je to stejně vyzkoušet, nebo počkat na jiné s pneu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no právě, jsou bez pneu, takže je ani nevyzkoušíš, to je blbý, rozhoduji se mezi těmito nebo nějakými 18"kami, ikdyž zase na druhou stranu OctavianRRS tam měl taky 19" a fungovaly, takže ...

nejlepší je to stejně vyzkoušet, nebo počkat na jiné s pneu

Jj, ale ta cena je pekna kdyz to srovnas s cenou novych ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty na ty zluty se mi libi ... to sou dezenty ne ?

nevim, ale taky mě zaujaly na první pohled, uvidíme co se vyskytne za nabídky, dneska je těch kol mraky a těžko se určuje nejhezčí typ, líbí se mi ty OZ, ale nějak váhám, nechci se ukvapit, jestli neni lepší nový výfuk nebo IC - teď mi napadá, co pomůže víc zvýšit výkon?

Editováno: , autor: HONZA83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim, ale taky mě zaujaly na první pohled, uvidíme co se vyskytne za nabídky, dneska je těch kol mraky a těžko se určuje nejhezčí typ, líbí se mi ty OZ, ale nějak váhám, nechci se ukvapit, jestli neni lepší nový výfuk nebo IC - teď mi napadá, co pomůže víc zvýšit výkon?

Jako jestli vyfuk nebo IC ? No oboji ma neco do sebe, pri normalnim jezdeni asi vic da vyfuk, pri nejakem extremnejsim jezdeni na okruhu atp bude mozna vyhodnejsi FMIC. Ale nejlepsi bude oboje ;) Planujes ?

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná něco, ale nechci aby to řvalo, nejlepší je stejně bez tlumičů a katu, ale to pak asi dost hlučí a to nechci, chtěl bych nechat stávající tichý chod, ale to je asi při použití sport.výfuku nemožné

Tak skodikuv zvuk je paradni ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je docela mazec ty ceny, střední a zadní díl + celé potrubí koupit za 8000 to je fakt dobrý kauf. Já loni koupil koncovku na motorku za 17900 bez DPH. Kdybych chtěl i svody tak platím 45000!!! :doh No ale hold Titan je Titan. Váha koncovky 2,3 kg ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...