Přejít na obsah

CIMBU MOTORSPORT


HONZA83

Doporučené příspěvky

Napadaj mě jen 4změny, co by to mohlo mít. 132kw má KKK K03 turbo, 165kw má KKK K04 turbo, který padne jak na svody, tak na první díl výfuku bez změny. Pak software. Dál 4barovej regulátor tlaku paliva. 132kw má jen 3barovej. No a možná vstřiky. Nic jinýho mě nenapadá.

A nemá náhodou 2xIC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ze Vam do toho lezu...

Tady maj docela dobrej prehled http://www.alu-pneu.cz/alukola.php?sec=0&a...amp;ak=&sk=

Jj Brynda ma dorbej vyber a kolikrat i prijemny ceny.. ;)

@Honza83: Z tech kol,co jsi sem dal,bych ja osobne dal na prvni misto ty petipaprskovy OZ,pak Alessia a nakonec ty druhy OZ..Ty jsou takovy hodne stylingovy.. ;) K race stylu bych videl neco dravejsiho. :D Ty Enkeiye,vypadaji super..A hlavne ENKEI.. ;) A nebal bych se toho,ze to na cernym aute bude vypadat blbe..Ja potkavam cerny STI MR 2005 na cernejs OZ Ultraleggera a je to masakr..Uchcavam.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Honza83: Z tech kol,co jsi sem dal,bych ja osobne dal na prvni misto ty petipaprskovy OZ,pak Alessia a nakonec ty druhy OZ..Ty jsou takovy hodne stylingovy.. ;) K race stylu bych videl neco dravejsiho. :D Ty Enkeiye,vypadaji super..A hlavne ENKEI.. ;) A nebal bych se toho,ze to na cernym aute bude vypadat blbe..Ja potkavam cerny STI MR 2005 na cernejs OZ Ultraleggera a je to masakr..Uchcavam.. :D

co bys dopručil jako dravější racingy? ty černý Enkeiye se mi na to nějak nezdaj :( co třeba:

post-14146-1202288920_thumb.jpg

Editováno: , autor: HONZA83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co bys dopručil jako dravější racingy? ty černý Enkeiye se mi na to nějak nezdaj :( co třeba:

Otazka je v penezich.. :) Je fakt,ze ty Enkeiye jsou i takova malicko stylovka,ale tim usporadanim paprsku se mi zdaji celkem dravy.. ;) Z toho co si dal ty,treba ty petipaprskovy OZ,jak jsem psal. Nebo mnou uz kolikrat zminovany Ultraleggery,nebo tyhle OZ Crono.Bo kola od Team Dynamics.. http://www.tuning-centrum.cz/index.php?feM...mp;feProdPage=4

Obecne kola,ktery jsou opticky prazdny,takovy lehky..a nebo neco na bazi Speedlinu,co ma treba ted Skodik.. ;) Je toho moooooooc... :D Jeste zkusim neco pohledat.. ;)

post-1427-1202290120_thumb.jpg

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty co dal JasteR,by taky mohly myslim sluset.. ;) Jeste sem nasel par kousku..Sice ne uplne hard racing,ale zato to neni zadnej "custom" :)

Treba ty RC jsou celkem zajimavy.. ;) A Alessio Riccione taky.. ;) Maji design kol Mille Miglia EV-R,co jsem puvodne chtel.. ;)

Tydle se mi moc nelibi :( To ten post nad tim ty team dynamics bo jak se volaj to je masakr taky !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...