Přejít na obsah

CIMBU MOTORSPORT


HONZA83

Doporučené příspěvky

Poprve v Mimoni ... pokud vim termin navrhnul Bimboun, misto JasteR ... a fakt bych tomu nerikal velka seslost a ze si nemohl dorazit za to Te nikdo neobvinuje, to se muze stat bohuzel kazdemu z nas.

to je pravda, že termín navrhnul bimboun, místo jaster, ale původně jsme se chtěli sejít někde s bimbounem, oslovil jsem ho, a pak se terpve vymýšlelo kdy on bude mít čas a kde to uděláme ;)

vim že mě nikdo neobviňuje, taky jsem to nijak nemyslel, jen informace že jsem prostě nedojel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel nejsem, kdybych byl, uz je tu pevnej termin !

prosim tě, jak psal KoktaviaRRS, něco sem šoupni ať se každej připraví, a počasí buď bude nebo ne, dyť se nic snad nestane?

kdo bude chtít stejně přijede a kdo ne, tak ne, jedno odpoledne si snad každej dokáže udělat volný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mi autii uz jezdi a na silnici drzi jako pribity, toz sraz kdekoli kdykoli v nedeli cokoli ;) Hodte sem nekdo termin, minule jsem to opravdu byl ja! Proste se vsichni pripravi a budem doufat, ze to vyjde. O tech Vanocich to vyslo super. A vite jak, stesti preje pripravenym.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mi autii uz jezdi a na silnici drzi jako pribity, toz sraz kdekoli kdykoli v nedeli cokoli ;) Hodte sem nekdo termin, minule jsem to opravdu byl ja! Proste se vsichni pripravi a budem doufat, ze to vyjde. O tech Vanocich to vyslo super. A vite jak, stesti preje pripravenym.....

já jsem připraven!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavne bych se rad vratil k puvodni myslence, coz znamena srovnani nechip - Cimbu chip - sportmotor chip. Uz si nepamatuju, kdo śi vzal na starost obstarani sportmotoru, dotycny ozvete se, haloo.....uz tu mame krome meho Cimbalka kombalka take Honzu83, nechip vzdy zastoupi MichalF.....ale ten sportmotor....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavne bych se rad vratil k puvodni myslence, coz znamena srovnani nechip - Cimbu chip - sportmotor chip. Uz si nepamatuju, kdo śi vzal na starost obstarani sportmotoru, dotycny ozvete se, haloo.....uz tu mame krome meho Cimbalka kombalka take Honzu83, nechip vzdy zastoupi MichalF.....ale ten sportmotor....

souhlas pane :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen info o mych starostech: odesel predni tlumic do vecnych lovist a auto nepojizdne. Netusil jsem, jaky bude problem sehnat tlumice na RSku...davat 3,8tis za origo se mi opravdu nechtelo. Hlavne slepe neverit standardnim prodejcum tlumicu - sice vam prodaji tlumic na RS, jenze je stejny jako na vsechny ostatni 1,8, 1,9 a 2,0l !! Coz je nesmysl, ze...Tak jsem se pustil do shaneni tlumicu podobne charakteristiky origo tlumicum, ale proste vetsina druhovyrobcu je nema. Kdyz uz jsme nasli novinku, ktera parametry odpovidala a primo pro RS je urcena (Bilstein B4 Sport), tak tyhle na RSku nepasovaly !!! A opravdu JEDINOU pasujici NAHRADOU (technicky i charakteristikou) se ukazaly Monroe Reflex Sport. Tak jsem tam vrznul hned vsechny ctyri a vypada to moooc dobre...tak asi tak :palec2:

PS: se vsim pomohl Sebo, timto mu dekuji za spolupraci, nebylo to jednoduche ani pro nej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen info o mych starostech: odesel predni tlumic do vecnych lovist a auto nepojizdne. Netusil jsem, jaky bude problem sehnat tlumice na RSku...davat 3,8tis za origo se mi opravdu nechtelo. Hlavne slepe neverit standardnim prodejcum tlumicu - sice vam prodaji tlumic na RS, jenze je stejny jako na vsechny ostatni 1,8, 1,9 a 2,0l !! Coz je nesmysl, ze...Tak jsem se pustil do shaneni tlumicu podobne charakteristiky origo tlumicum, ale proste vetsina druhovyrobcu je nema. Kdyz uz jsme nasli novinku, ktera parametry odpovidala a primo pro RS je urcena (Bilstein B4 Sport), tak tyhle na RSku nepasovaly !!! A opravdu JEDINOU pasujici NAHRADOU (technicky i charakteristikou) se ukazaly Monroe Reflex Sport. Tak jsem tam vrznul hned vsechny ctyri a vypada to moooc dobre...tak asi tak :palec2:

PS: se vsim pomohl Sebo, timto mu dekuji za spolupraci, nebylo to jednoduche ani pro nej

a máš to nížší, nebo stejně?

octaviarrs: a co ta nablýskaná edice v neděli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a máš to nížší, nebo stejně?

octaviarrs: a co ta nablýskaná edice v neděli?

Menil jsem jen tlumice, takze stejne. Ale nakonec to mam vyssi (hlavne predek, asi o 1,5cm odhadem), pac ty stare uz byly unavene. Vypada to ted lip, kdyz neni predek prilepen k zemi a take je to prakticke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...