Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

2 Jeronymo: Co furt menis ten avatar? Uz taky nevis co bys ze? :D

joo ,cekal jsem kdo se me na to jako prvni zepta :D ... nezklamala si me ;) ,porad hledam ten pravy,alespon je to pestrejsi ne kdyz to tak problikuje,, asi si uledam nejaky gif s tema avatarama a budou se postupne vsecko obmenovat :):p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

joo ,cekal jsem kdo se me na to jako prvni zepta :D ... nezklamala si me ;) ,porad hledam ten pravy,alespon je to pestrejsi ne kdyz to tak problikuje,, asi si uledam nejaky gif s tema avatarama a budou se postupne vsecko obmenovat :):p

Ja sem taky nevedela ktery si mam dat na vsech fotkach vypada to auto stejne blbe takze toe nakonec jedno :D Jako myslim me auto ne tve :) No yo nezklamala.. uz podruhe hele.. to bude znameni :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem taky nevedela ktery si mam dat na vsech fotkach vypada to auto stejne blbe takze toe nakonec jedno :D Jako myslim me auto ne tve :) No yo nezklamala.. uz podruhe hele.. to bude znameni :smich:

Tvoje vypada dobre :) ,to jak rikas moje je na vsech stejne spatna,ale porad nevim... ,udelam anketku a vyberete vy ok ? ;) .,tady v hospe .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...