Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

ty kokoťáci policajtský mě zas dneska po ránu nadzvihli.. btw díky za probuzení, nicméně v rádiu říkali, že se všechna auta Policie ČR budou stříkat na stříbrnou metalízu s modrým pruhem..

Tak pokud vím, tak většina MP ve městech má auta s modrým pruhem.. to zas bude bordel..

A hlavně když už se budou auta prodávat, pujdou jako stříbrná lépe na odbyt..

no kterej orgán tohleto může vymyslet, to už mi hlava nebere..

hlavně že si za miliony nechali polepit auta nápisem Pomáhat a chránit a teď je budou nechat znovu lakovat..

A to všechno aby byli lépe vidět a prý je to v rámci změny Policie k lepšímu.. aby bylo vidět, že se mění... vono by se to totiž jinak stejně nepoznalo.. kdyby radši naučili ty pitomce číst a psát.. a hlavně plavat.

A't mi někdo vysvětlí, co může dělat u Policie člověk, který neumí plavat.. ano, vy NEvíte, že ti, co nastupují k PČR nemusí umět plavat?

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty kokoťáci policajtský mě zas dneska po ránu nadzvihli.. btw díky za probuzení, nicméně v rádiu říkali, že se všechna auta Policie ČR budou stříkat na stříbrnou metalízu s modrým pruhem..

Tak pokud vím, tak většina MP ve městech má auta s modrým pruhem.. to zas bude bordel..

A hlavně když už se budou auta prodávat, pujdou jako stříbrná lépe na odbyt..

no kterej orgán tohleto může vymyslet, to už mi hlava nebere..

hlavně že si za miliony nechali polepit auta nápisem Pomáhat a chránit a teď je budou nechat znovu lakovat..

A to všechno aby byli lépe vidět a prý je to v rámci změny Policie k lepšímu.. aby bylo vidět, že se mění... vono by se to totiž jinak stejně nepoznalo.. kdyby radši naučili ty pitomce číst a psát.. a hlavně plavat.

A't mi někdo vysvětlí, co může dělat u Policie člověk, který neumí plavat.. ano, vy NEvíte, že ti, co nastupují k PČR nemusí umět plavat?

hmm :kol-19:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty kokoťáci policajtský mě zas dneska po ránu nadzvihli.. btw díky za probuzení, nicméně v rádiu říkali, že se všechna auta Policie ČR budou stříkat na stříbrnou metalízu s modrým pruhem..

Tak pokud vím, tak většina MP ve městech má auta s modrým pruhem.. to zas bude bordel..

A hlavně když už se budou auta prodávat, pujdou jako stříbrná lépe na odbyt..

no kterej orgán tohleto může vymyslet, to už mi hlava nebere..

hlavně že si za miliony nechali polepit auta nápisem Pomáhat a chránit a teď je budou nechat znovu lakovat..

A to všechno aby byli lépe vidět a prý je to v rámci změny Policie k lepšímu.. aby bylo vidět, že se mění... vono by se to totiž jinak stejně nepoznalo.. kdyby radši naučili ty pitomce číst a psát.. a hlavně plavat.

A't mi někdo vysvětlí, co může dělat u Policie člověk, který neumí plavat.. ano, vy NEvíte, že ti, co nastupují k PČR nemusí umět plavat?

tu se někdo zhlédl u německé policie koukám, stříbrné auta :) lakovat to bude blbost, spíš při nákupu nových aut by se o tom mělo uvažovat ;) a ten kdo řiká že se zlepší prodejnost starých, tak by se měl podívat jak vypadjí ty feliny po 10 letech provozu, no žádná hitparáda a barva to nezachrání....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...