Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Nepovedl to mas recht,, maros chtel videt fotky :D tak jsem mu je sem prsknul... ono za ty prachy co do toho vrazil,se mohla udelat krasna decentni fabosenka ,ale jak rikas je to kazdyho vec ,,, dle chuti..

Já třeba teďka stavím Feldu a zatím vypadá po laku takto. Pravda zatím se není čím chlubit.

post-9896-1199645946_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já třeba teďka stavím Feldu a zatím vypadá po laku takto. Pravda zatím se není čím chlubit.

No vsak parada :palec2: , bude to pekny vozitko,, neplanujes(nebo uz mas) udelat nejake tema jak si zacal a jak pokracuje tva prace ? myslim ,zeby to radku lidi mohlo zajimat ... O podobnem projektu uvazuji ,ale zatim neni misto kde by se to dalo uskutecnit a potrebne groše ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vsak parada :palec2: , bude to pekny vozitko,, neplanujes(nebo uz mas) udelat nejake tema jak si zacal a jak pokracuje tva prace ? myslim ,zeby to radku lidi mohlo zajimat ... O podobnem projektu uvazuji ,ale zatim neni misto kde by se to dalo uskutecnit a potrebne groše ...

Jo o penězích mě povídej . Už jsem měl upravenou i Octavii 1 , ale to byly pouze laminátové doplňky (křídlo ,spojlery pod nárazníky a podobně). U Feldy jsem se do toho pustil stím ,že to prostě bude vypadat jinak než seriovka. Bohužel fotek moc není , spíš žádné.

Editováno: , autor: Bburago
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Já třeba teďka stavím Feldu a zatím vypadá po laku takto. Pravda zatím se není čím chlubit.

Huste a pekne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ve finale bude urcite 100x hezci nez ta Fabie ;)

Tak to taky doufám , koncem měsíce počítám ,že dám oflockovat celý interiér do béžové barvy . Teďka pomalu nastrojuji a tahám kabely . Nepotřebné kabely musím odstranit apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to taky doufám , koncem měsíce počítám ,že dám oflockovat celý interiér do béžové barvy . Teďka pomalu nastrojuji a tahám kabely . Nepotřebné kabely musím odstranit apod.

Takze to budes mit akorat na srazy? Pac pochybuju ze s flockem by si to mel na kazdodenni jezdeni :) A co je v planu dal? Nemas foto zepredu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ve finale bude urcite 100x hezci nez ta Fabie ;)

Tak urcite ,soudne dle vkusu to bude pekna fela !!. :) .. Ja treba nemuzu ze scoutů.,a to myslim vazne :palec2: ,mit cash tak bych vazne uvazoval jeslti si ho neporidit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze to budes mit akorat na srazy? Pac pochybuju ze s flockem by si to mel na kazdodenni jezdeni :) A co je v planu dal? Nemas foto zepredu?

V létě stím počítám že budu jezdit pouze za pěkného počasí a hlavně srazy . Ta fotka je ještě před lakem , auto pouze v plniči.

post-9896-1199647112_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peeekne... tak to good luck at se vse povede. Zatim to vypada super ;)

Díky za pochvalu . Už se teším až poprvé vyrazím . Tento rok to bude zatím bez hotového podvozku . To mě čeká až příští zimu. To víš manželka chce jet i na dovolenou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...