Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

:)

No me kdyz neco vylozene hodne nasere,tak si musim bouchnout..Ale vetsinou do neceho,nez do nekoho..Ale vzdycky cekam,jestli na me bude nekdo drzej,nebo me nasere a to bych se fakt asi neudrzel... :)

Tak ten vztek se musi nejak vyfitrlovat..Posledne sem doma udelal dulek do drevenejch futer.. :)

To me by asi nepomohlo si neco koupit...I kdyz..mozna RS4 nebo STI.. lol lol to by me asi uklidnilo.. :)

Tak to jsme na tom podobně taky bych si kolikrát nejraději do něčeho bouchnul hlavně v práci jenže to nejde všude samej počítač bych se nedoplatil lol mě pomáhá na relax jízda autem :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsme na tom podobně taky bych si kolikrát nejraději do něčeho bouchnul hlavně v práci jenže to nejde všude samej počítač bych se nedoplatil lol mě pomáhá na relax jízda autem :palec2:

:palec2: To mi povidej..A kolikrat prave u tech PC taky ztracim nervy.. :) A ten "tukanec" by asi taky jen tak neprezily.. :D Jinak mi taky pomaha jizda autem..Akorat to bohuzel kolikrat neni v danej moment technicky proveditelny.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,ale to bych ho asi musel rovnou zabit.. :D Ono,kdyby dorazil v pul 6 rano kam mel,tak bych ani nastvanej nebyl..Jenze on ten kokot nedorazil a ja se tam stval.. :aggressive:

ty vole ty jsi hrozne narocnej...no tak mu to jednou nevyslo no boze asi jeste spinkal ;) se prece svet nezbori ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty vole ty jsi hrozne narocnej...no tak mu to jednou nevyslo no boze asi jeste spinkal ;) se prece svet nezbori ;)

woe...lol lol dyt jo,co se deje.. vid.. lol Kokot.. :)

@Superfatty: Jj chat by nebyl zlej..Ale i tohle se da vydrzet.. ;)

btw co to mas s avatarem? :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

woe... lollol dyt jo,co se deje.. vid.. lol Kokot.. :)

@Superfatty: Jj chat by nebyl zlej..Ale i tohle se da vydrzet.. ;)

btw co to mas s avatarem? :o

to Čarodějka: no dobře já to navrhnu a uvidíme.. jestli bude vyslyšen hlas lidu.. ale co by ne, když už bylo v pondělí to výročí velkého února lol

to martyp: neboj se nic, to jsem jen použil fotku z toho grupáče u Liberce minulej tejden.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Čarodějka: no dobře já to navrhnu a uvidíme.. jestli bude vyslyšen hlas lidu.. ale co by ne, když už bylo v pondělí to výročí velkého února lol

to martyp: neboj se nic, to jsem jen použil fotku z toho grupáče u Liberce minulej tejden.. :palec2:

Ja myslim ze by to projit mohlo. Hodit semka nejakej jednoduchej chat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...