Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

jak fotka napověděla spídák se přijel kouknout a pokecat, ještě jednou promin za zpoždění, hruza, já je pak nemohl dostat od Kostků, zatvrdli u grogů a drsťkové lol

V pohodě Bady, aspoň jsem se nafutroval tím kuřecím s ananasem... ;):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže všem přeju vše nej nej nej do Nového roku 2008, hlavně zdravíčko a taky spoustu šťastných kilometrů. A nevíte, proč je mě tak šouf...?

ode mne a mojí rodinky taky vše nej do Nového roku.....spídáku a nebude to tím, žes včera moc požil ;) já chlastal od 10 )ono při pečení prasátka asi nic jiného nejde to by byl hřích)asi do 22 dvanáctku PLzen se švagrem a pak jsme pili Mojito je mu dnes taky nebylo nějak good no já e vyzbrojil anti ethanolem a byl jsem ráno good ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ....

Tedko tak premyslim,ze to zas uteklo jak voda,..jakoby to bylo dneska co sme se s partyjou z prace tesli na ty dva tydny volna a pozitri uz to zacne znova ...

Jinak se slavilo celkem fest,jako kazdy rok,ale tentokrat to bylo opravdu do poslednich sil,..mel jsem ject na ty hory,nakonec jsem zustal ve meste a mozna sem dobre udelal nevim jakbych dorazil dom .... ;)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ....

Tedko tak premyslim,ze to zas uteklo jak voda,..jakoby to bylo dneska co sme se s partyjou z prace tesli na ty dva tydny volna a pozitri uz to zacne znova ...

Jinak se slavilo celkem fest,jako kazdy rok,ale tentokrat to bylo opravdu do poslednich sil,..mel jsem ject na ty hory,nakonec jsem zustal ve meste a mozna sem dobre udelal nevim jakbych dorazil dom .... ;)

Zdravicko...Ty jo,to mas recht,uteklo to strasne..

Ty mas jeste do konce tydne volno jo? :o

Ja uz hakuju a musim rict,ze sem dnes vstaval hodinu..Vubec to neslo.:Chtel sem si vzit volno jeste dneska ale mlada musela do prace,tak jsem sel taky...

Ale nastesti me na konci ledna ceka lyzovacka,tak doufam,ze to utece..A uz aby tu byl vikend..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravicko...Ty jo,to mas recht,uteklo to strasne..

Ty mas jeste do konce tydne volno jo? :o

Ja uz hakuju a musim rict,ze sem dnes vstaval hodinu..Vubec to neslo.:Chtel sem si vzit volno jeste dneska ale mlada musela do prace,tak jsem sel taky...

Ale nastesti me na konci ledna ceka lyzovacka,tak doufam,ze to utece..A uz aby tu byl vikend..

No jeste zitra pohoda ,ale v patek uz je trea zase jit makat....Jedeme sice na jednu velkou zakazku ,takze by to melo rychle utyct ,,nechci videt to vstavani jak rikas ,jeste ze je pak hned vikend ...

Kam jedete na lyze,jestli to neni tajny ? ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jeste zitra pohoda ,ale v patek uz je trea zase jit makat....Jedeme sice na jednu velkou zakazku ,takze by to melo rychle utyct ,,nechci videt to vstavani jak rikas ,jeste ze je pak hned vikend ...

Kam jedete na lyze,jestli to neni tajny ? ... :)

Tak aspon,ze vpadek jdes makat,pac takhel se flakat,to by neslo... :D

Jj vstavani je des bes!

TO vis,ze to neni tajny..Jedeme do Francie,do mensiho strediska..Ale ten nazev mi ne a ne udrzet v hlave..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...