Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Zdarec! Ehm chci se zeptat-jdou vám stánky octavia clubu??Mě od středy(bouřka) nejdou. Všechny ostatní stránky fungují, fórum škodahome taky, ale www.octaviaclub.cz prostě ne. Nevím jestli je chyba na mém "příjmači" a nebo někde jinde... :help: :help:

Editováno: , autor: TomášT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni... me taky nefakci ... asi to maji rozbity :D

uf tak to jsem si oddechnul ;) už jsem prolezl celý hardware a software.....

Jo ještě jedna příjemná aktualita. Dneska jsem byl promován na magistra :kol-147: :kol-147:

Editováno: , autor: TomášT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 CMF - no jak se to vezme moc se mi nechce, zitra podle vseho jedu pro bramboru 3.0SD 210kW do Olmiku a pak si vezu domu natrvalo Octu, cekam na to uz od poloviny prosince 2007, moje draha skoro polocika me lepsi ja prave poslala SMS ze udelala Bakalare, takze v hlave uz spis slavim, v Sobotu bude po Brne v alejich :ble :ble :ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 CMF - no jak se to vezme moc se mi nechce, zitra podle vseho jedu pro bramboru 3.0SD 210kW do Olmiku a pak si vezu domu natrvalo Octu, cekam na to uz od poloviny prosince 2007, moje draha skoro polocika me lepsi ja prave poslala SMS ze udelala Bakalare, takze v hlave uz spis slavim, v Sobotu bude po Brne v alejich :ble :ble :ble

no fuj kua, alespoň to hoďte do pola a ne do álejí lol:doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...