Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

No jestli říkáš tomu jednomu Gambáči-a ke všemu lahvovýmu-co jsem si dal pít a pít, tak teda nevím. Nějak nemám chuť se zpumprdlíkovat a navíc nesnáším rozcházení kocoviny druhej den ;)

Zdravim .... Vcera jsem to bohuzel prehnal a ted si,jak rikas,pekne vsecko rozchazim :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

copak copak? nějaká prudká oslava? ;)

prave ,ze ne... Znama volala ,ze dela nejake mensi party na chajde ,tak jsme se tam vydali s tim,ze to zapichnem kolem 11 a pojedem do mesta na nejaky ten drink.Jo jenze 11 byla davno pryc :D kamosi odjeli a ja tam zustal .Rano jsem se probudil uplne na cizim miste ,nevedel jsem nic. proste mi to ten vecer nejak nesedlo ... ale zase naopak mezi samyma slecnama ,bylo prijemne :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave ,ze ne... Znama volala ,ze dela nejake mensi party na chajde ,tak jsme se tam vydali s tim,ze to zapichnem kolem 11 a pojedem do mesta na nejaky ten drink.Jo jenze 11 byla davno pryc :D kamosi odjeli a ja tam zustal .Rano jsem se probudil uplne na cizim miste ,nevedel jsem nic. proste mi to ten vecer nejak nesedlo ... ale zase naopak mezi samyma slecnama ,bylo prijemne :D;)

tak to nepochybně :palec2:

no nic mažu směr Mikulov za drahou polovičkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...