Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

je to byznys,ted bych strelil karu"boze to by bolelo" prachy bych investoval do firmy a mel bych 2x - 3x toho co beru,resim,jestli si vzit pujcku,nebo strelit auto a byt v pripade problemu bez dluhu :feve: kazdopadne te veci verim ale nevim jak pokracovat ...

Ono se muze stat cokoliv,ze ,ale jestli jak rikas,Te veci veris,tak myslim ,ze bys do toho mel jit ,ostatne s tim autem(?) ,casy se meni a jednou bys ho stejne prodal ne ? ...U tehletech zalezitosti je to si myslim o odvaze a odhodlani , bud a nebo ...babo rad' ..,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě pro to,kdyby to šlo,tak jak má a já si teď koupil zatím nějakou Fabku v kombajnu,tak za rok dva si frčím pro SII

Tak teda budu drzet pesti at se rozhodnes dobre !!No a at nam tady toho supika za ten Rok&Pul ukazes ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre popoledni bando..Caryno,taky se pridavam ke gratulacim.. ;)

Kua,to je pocasi na ko*ot..Spidulo,ty ses vyhoupl do sedla?Ja si rikal,ze dokud bylo jen mokro,ze si dam nejakej ten lesik a lehce bahynko,ale tady je ted takovej chcanec,ze se to neda..Kua,to je zas vikend... :(:feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre popoledni bando..Caryno,taky se pridavam ke gratulacim.. ;)

Kua,to je pocasi na ko*ot..Spidulo,ty ses vyhoupl do sedla?Ja si rikal,ze dokud bylo jen mokro,ze si dam nejakej ten lesik a lehce bahynko,ale tady je ted takovej chcanec,ze se to neda..Kua,to je zas vikend... :(:feve:

Dobre i tobě !...

Dneska jsem mel docela strach jak bude vypadat autí po nocnim krupobiti :feve: ..,ale nastesti pohodicka..,

Jsem zvadav jak to vypada v tom Brně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...