Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

zatim cekam na SMS ze zbozi je na prodejne. Asi to risknu, pokud tam bude misto zaparkuju primo pred dverma do prodejny, takze bych mel vidit kdyz se mi kolem toho budou motat pecky.

...si vytiskni za okno tabulku zasobovani a pohoda ;) ;)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si myslim, ze tim bych je mohl vic nasrat nez tim ze se omluvim, nicmene nerad bych aby me ten mobil prisel na 2000 blok a 1 BOD.

Je to neprijemny..,,No ,ja se musi stavit nekdy na urad ,poptat se jak jsem na tom s bodikama ,pac kluci rad delaji ridicum prekvapka ,myslis si ,ze mas vsecko oukej a body se nacitaj....,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to neprijemny..,,No ,ja se musi stavit nekdy na urad ,poptat se jak jsem na tom s bodikama ,pac kluci rad delaji ridicum prekvapka ,myslis si ,ze mas vsecko oukej a body se nacitaj....,

Lze to na jakymkoliv urade ? Myslim treba kdyz jsem s olomouckyho kraje zeptat se nekde v Brne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To pak musí být šok když Ti dojde obsílka a kdy kam máš odevzdat svůj řidičák !

Chlapi a bacha na takove ty ukazatele rychlosti... ! pac nektere z nich maji funkci,ze vcetne toho,ze vam ukazou kolik jedete si vas i hezky vyfoti., na stanici se pak vyhodnocuje ty nejvetsi prestupky a pomalicku se vam umazavaji bodiky,posleze vam domu dorazi fotecka s papirem a vyzvou .....

Docela mam ted ''lufta'' ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bez jakeholik projednavani ti nemuze prijit rovnou obsilka aby jsi odevzdal ridicak, to je nesmysl

tak mi to bylo receno....,nekteri se divi kdyz se jim neco podobnyho objevi ve schrance.,,,

nachvili zas mizim...., snad me nekde neblejskne radar..,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyjo :) ..noo ,tak co treba vyzkouset nejakou pizzerii ? :D ... jinac skoda,ze tu neni Ol@f,ten se vyzna :) a nebo http://www.nebeskymlyn.cz/main.php?id=0

http://www.pizzazakki.cz/ .... v brne vari prakticky vsude dobre ,kdyz jsem tam nedavno byl dal jsem si v centru rizecek a nemohl jsem si ho vynachvalit.,, :) ... jen si vzpomenout jak se to tam jmenovalo :D

To máš dobré tipy. Ješt dělají skvělpu pizzu v Al capone nebo La Patas, ale není to úplně v centru ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

du si dat rozluckove kolecko po kancelarich a mizim z tehle firmy. Od pondelka na uradu prace. Online tak kolem 4 z domu, zatim cus.

Jak to že ÚP??

Ta tvoje speciální značka bude v pondělí 1.9., nedáme někde mikro-srázek?

Editováno: , autor: pentadius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...