Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Jsem se dneska tak nasral,když jsem šel z nákupu k autu,tak akorát vedle mě zaparkoval nějakej zmrd,kterej při otevírání dveří bouchnul do mojí Corsy.Můžu vám říct,že se mi docela udělalo černo před očima.Hned jsem na něj vylít a zeptal se,jestli si ze mě dělá srandu,no a von abych se neposral,že je to jenom auto......no dál už nic říkat nemusel.Takovej arogantní zmrd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz pomalu startuju :D ,udrzuj teplotu at to nevystydne ;) ;) ...

@Martyp - :) vsak ,co ty vis ,mozna se ti nekdy neco takovyho nastkytne ,ale ta flashticka musi byt i ted ,to mas recht ;)

To je fakt.Studeny starty nic prijemnyho.. :D

Jj doufam,ze jednou to tak dopadne..Snazim se pro to delat maximum... ;)

A co vlastne delas Ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem se dneska tak nasral,když jsem šel z nákupu k autu,tak akorát vedle mě zaparkoval nějakej zmrd,kterej při otevírání dveří bouchnul do mojí Corsy.Můžu vám říct,že se mi docela udělalo černo před očima.Hned jsem na něj vylít a zeptal se,jestli si ze mě dělá srandu,no a von abych se neposral,že je to jenom auto......no dál už nic říkat nemusel.Takovej arogantní zmrd

Dals mu po hubě parchantovi ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt.Studeny starty nic prijemnyho.. :D

Jj doufam,ze jednou to tak dopadne..Snazim se pro to delat maximum... ;)

A co vlastne delas Ty?

Nabytek,... laminovyroba ,kuchyne,satny,ordinacky,ale uvazuju tak rok, dva a jdu delat neco jinyho ...,ted mam zakazku na zidlicky z masivu ,tak si zakaznicek pral abych mu to nejak rozkresil jak by to bylo nejidealnejsi,..,takove mam nejradsi ..,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dals mu po hubě parchantovi ?

No jsem fakt bezkonfliktní člověk,vždycky když se něco semele jsem ten,co se to snaží uklidnit.Ale jsou fakt situace,kdy mě takový hajzlové fakt dokážou nasrat.No a potom,co se do mě začal docela dost slovně navážet,tak jsem ho trochu chytil pod krkem a domluvil mu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jsem fakt bezkonfliktní člověk,vždycky když se něco semele jsem ten,co se to snaží uklidnit.Ale jsou fakt situace,kdy mě takový hajzlové fakt dokážou nasrat.No a potom,co se do mě začal docela dost slovně navážet,tak jsem ho trochu chytil pod krkem a domluvil mu

Jsem uplne stejnej,vsecko se da vyresit vpohode.., ale jak rikas ,pokud si nedko o ten vejprask vyslovene rekne tak ho ma mít

Dobre si udelal,.. alespon si zapamatuje ,ze se to proste nedela ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabytek,... laminovyroba ,kuchyne,satny,ordinacky,ale uvazuju tak rok, dva a jdu delat neco jinyho ...,ted mam zakazku na zidlicky z masivu ,tak si zakaznicek pral abych mu to nejak rozkresil jak by to bylo nejidealnejsi,..,takove mam nejradsi ..,

Ale tak to taky neni spatna prace ne?Kamos delal taky neco podobnyho...Studoval nabytkarinu..Udelal mi pak krasnou malou basebolku do auta..z bukovyho dreva,tusim.. ;) To se hodi na takovy dementy,jak potkal Jirka.. ;)

Taky bych mu nalozil zmrdovi.. :D

Jinak presne vim,co myslis,rok dva,nabrat zkusenosti,kontakty,atd..A pak bych to idealne videl na rozjeti neceho svyho ne? ;)

@Cary: ;):palec2:

@jirka3: dobre mu tak kokotovi..ja uz i par lidi zastavil.. ;)

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem uplne stejnej,vsecko se da vyresit vpohode.., ale jak rikas ,pokud si nedko o ten vejprask vyslovene rekne tak ho ma mít

Dobre si udelal,.. alespon si zapamatuje ,ze se to proste nedela ;)

neřeknu,kdyby se mu to stalo omylem,ale férově do toho bouchnul a bylo mu to jedno.No a pak to jeho chování......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak to taky neni spatna prace ne?Kamos delal taky neco podobnyho...Studoval nabytkarinu..Udelal mi pak krasnou malou basebolku do auta..z bukovyho dreva,tusim.. ;) To se hodi na takovy dementy,jak potkal Jirka.. ;)

Taky bych mu nalozil zmrdovi.. :D

Jinak presne vim,co myslis,rok dva,nabrat zkusenosti,kontakty,atd..A pak bych to idealne videl na rozjeti neceho svyho ne? ;)

@Cary: ;):palec2:

@jirka3: dobre mu tak kokotovi..ja uz i par lidi zastavil.. ;)

Si ten hňup asi myslel,že Corsu mají akorát drobný slečny do 1,5m,a to já rozhodně nejsem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak to taky neni spatna prace ne?Kamos delal taky neco podobnyho...Studoval nabytkarinu..Udelal mi pak krasnou malou basebolku do auta..z bukovyho dreva,tusim.. ;)

Jinak presne vim,co myslis,rok dva,nabrat zkusenosti,kontakty,atd..A pak bych to idealne videl na rozjeti neceho svyho ne? ;)

Ono,kdyz jem zacinal tak me ta prace vcelku bavila,ale po case zjistis,ze u toho do duchodu nezustanes...Jinak ,je vyhoda treba vtom,ze kdyz neco potrebuju dom,policku ,skrine a ja nevim co vsecko,udelam si to sam a nemusi se behat po shopech.Taky zalezi s kym si vlastne na pracovisti,mame fakt paradni grupu a to se pak dela o neco lip :)

Rozject neco svyho .:nad tim jsem hoodne dlouho uvazoval,ale nevim jestli to bude zrovna ta nabytkarska vyroba,nebo cokoliv co ma se drevem spolecnyho.,spis bych chtel zacit neco kolem aut,..konkretni smer se teprve planuje ;) . Kdyz to nevyjde ,tak doufam ,ze do 4-5 let se nejaka ta dilnicka otevre a zacnu pekne od minusu ... Uvidim,jake moznosti mi nasledujici leta pripravi :)

S tou basebollkou , asi je to buk,je to paradni matros na tydle vecicky ,hlavne pevny a tvrdy ;) ;) ... a urcite se v dnesni dobe sikne.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si ten hňup asi myslel,že Corsu mají akorát drobný slečny do 1,5m,a to já rozhodně nejsem ;)

:) asi byl hodne prekvapen co,no ja vzdycky trnu kdyz u nejakyho marketu cekam na parkovisti a pririti se mamina v Pajeru a zacne couvat smerem ke mne :feve:;) , pak se ukazalo ,ze ma jeste dve male decka vzadu,a mezera mezi mnou a ni nebyla na to aby bezpecne otevrela vrata a jeste pri tom vytahla decko ,raci jsem odjel ;) ..

timhle se samozrejme nechci navazet do zadne zenske osubky ,ktera jezdi autem ;).. znam spousty soferek a nejedna by mohla ucit jak se ma jezdit :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono,kdyz jem zacinal tak me ta prace vcelku bavila,ale po case zjistis,ze u toho do duchodu nezustanes...Jinak ,je vyhoda treba vtom,ze kdyz neco potrebuju dom,policku ,skrine a ja nevim co vsecko,udelam si to sam a nemusi se behat po shopech.Taky zalezi s kym si vlastne na pracovisti,mame fakt paradni grupu a to se pak dela o neco lip :)

Rozject neco svyho .:nad tim jsem hoodne dlouho uvazoval,ale nevim jestli to bude zrovna ta nabytkarska vyroba,nebo cokoliv co ma se drevem spolecnyho.,spis bych chtel zacit neco kolem aut,..konkretni smer se teprve planuje ;) . Kdyz to nevyjde ,tak doufam ,ze do 4-5 let se nejaka ta dilnicka otevre a zacnu pekne od minusu ... Uvidim,jake moznosti mi nasledujici leta pripravi :)

S tou basebollkou , asi je to buk,je to paradni matros na tydle vecicky ,hlavne pevny a tvrdy ;) ;) ... a urcite se v dnesni dobe sikne.. :palec2:

NO jeje,me o tom povidej...Ja uz taky dneska vim,ze v cestovnim ruchu delat nechci..U nas jsou taky pohodovy lidi,tak nejak,ale kdyz jsem jeste delal produkci,ta nade mnou sedela nejvetsi krava snad z cely prahy 10..Nastesti uz sem se ji zbavil.. ;)

Ja vim,taky bych nejradsi neco kolem aut,ale proraz na trhu s necim,co te v pohode uzivi,na rozjezd nepotrebujes moc extra cash a je toho na trhu malo..Neco mozna je,ale hned tak to cloveka nenapadne..

Dneska je dost penez a kseftu ve sluzbach.. ;) Tak uvidime,kam nas to zavane.. ;) Rikam si,narodit se o par let driv,byl bych asi nekde jinde dneska..Ne zbytecne se rika,silnej rocnik 70.. ;)

No nic,ja mam pro dnesek padla a kancl uz je taky "prehozenej" tak mazu domu,at uz mam klid..

Tak se mej a nebud v ty praci dlouho.. ;):D

Re:Jo a ta baseballka se hodi.. ;) Lidi z ni maji respekt.. :D

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska je dost penez a kseftu ve sluzbach.. ;) Tak uvidime,kam nas to zavane.. ;) Rikam si,narodit se o par let driv,byl bych asi nekde jinde dneska..Ne zbytecne se rika,silnej rocnik 70.. ;)

No nic,ja mam pro dnesek padla a kancl uz je taky "prehozenej" tak mazu domu,at uz mam klid..

Tak se mej a nebud v ty praci dlouho.. ;):D

Re:Jo a ta baseballka se hodi.. ;) Lidi z ni maji respekt.. :D

To je pravda no, chtelo by to neco co nikdo nema :D ,ale co ;) ...

Dobrá,tak opatrne dom ,kdo vi kaj to bude zmrzly ;) ..,ja tam urcite dlouho nebudu jen neco nahodim do auta,vyridim a mazu .... :)

tak se taky mej !Caues " -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...