Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Příští měsíc bude mít moje lambda stejně jako celý auto 11 let... ;)

tak todle mi staci :D ...

tyo,pamatuju si kdyz jsem poprve videl octu v nejakem casopise nebo zive na silnici,..to byl vuz a ted uz je to ''prakticky'' takova babicka ;) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak todle mi staci :D ...

tyo,pamatuju si kdyz jsem poprve videl octu v nejakem casopise nebo zive na silnici,..to byl vuz a ted uz je to ''prakticky'' takova babicka ;) ...

Njn, já ju mám prakticky od začátku, co se vyrábí, jedna z prvních s motorizací 1.6 74 kW (AKL) ;)

Tehdy byly ty senzační tovární fotky s těma červenejma nafukovacíma srdíčkama a sloganem "...LÁSKA NA PRVNÍ POHLED..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn, já ju mám prakticky od začátku, co se vyrábí, jedna z prvních s motorizací 1.6 74 kW (AKL) ;)

Tehdy byly ty senzační tovární fotky s těma červenejma nafukovacíma srdíčkama a sloganem "...LÁSKA NA PRVNÍ POHLED..."

kdyz si na to clovek tak z5tne vzpomene je to hezky.,,

Pamatuji si jak na favoritech byly te takove ty skoda=?=srdce ... :) ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkousel jsem to pocitat ,ale nevyslo :D;) .... ted jsem se dost tak vratil o minulosti :) .,jedna z prvnich fotek felicie co jsem spatril

...která se objevila na trhu v září 1994, to si pamatuju zřetelně, bo jsem byl akorát na praxi v jednom show-roomu Škoda-Auto ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...která se objevila na trhu v září 1994, to si pamatuju zřetelně, bo jsem byl akorát na praxi v jednom show-roomu Škoda-Auto ;)

:) tehda jsem mel plne skrinky a supliky prospektu a kaj jakych letacku :D ..., Kdysi jsem si to uzival ,,dneska uz je tech aut a novinek tolik,ze uz to neni takovy ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo,jde to,co u tebe?Já se dneska nemohl nějak vyhrabat z postele

Tak kdyz se nikam nemusi proc by se harablo z te postele ne? :) .... ja uz jsem vzhuru nejak od 5ti ..zarizovacky ,servis... Odpo a navecer prace tak snad mi vyjde pozdejc zajit alespon na 1 -_- ,mozna 2 ;)

jak fabule ? ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdyz se nikam nemusi proc by se harablo z te postele ne? :) .... ja uz jsem vzhuru nejak od 5ti ..zarizovacky ,servis... Odpo a navecer prace tak snad mi vyjde pozdejc zajit alespon na 1 -_- ,mozna 2 ;)

jak fabule ? ...

Fabule je jako nová :palec2:

No nic,mažu něcoo dělat.Tak zatím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj....

Jery,za cos dostal tu pokutu

čáu ....

Ty,proste moje blobost ,,nevsiml jsem si v tesine zakazu vjezdu a hnedka za znackou jsem se otacel.,, jak naschval me drapli..Uz tam meli jednoho borce z polska ten dostal 4litry 6 bodu ...ja mel dostat 2 a 2 body prej ,ale ukecalo se to na litr bez bodu ., jeste ze tak....,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jeste ze body zustaly..... penize vydelas i kdyz to boli.

docela me to stvalo a stve pac jsem si ten litrik mohl nechat na neco jineho ,akhle jsem o nej zbytecne prisel ... ale hlavne jak rikas,ze bodiky zustaly... ted si budu davat vetsi pozor pac mam poslední dobou na tydlety pány veliky stesti...,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...