Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Snad budu spokojen.....jeste jsem nikomu nenechaval tak auto ;) tak mam i strach co tam s nim provedou.....jak jsem tam byl se objednat,meli tam nejakeho Medaka,tak snad se chovaji k autum dobre...

Ja myslim,ze urcite jo.Jinak by k nim lidi autacky jen tak nedavali ne ? ;) ...A uz maji nejaky to''renomé'', nestrnym zachazenim by si to jen pokazili...,

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi jo......kamos mi vypravel jak byli nekde ze svym kamosem nekde umyt motor a rikal KATASTROFA ....a vidis....lide tam stejne jezdi.....

BadySovi ale verim,take se stara o auti a nedal by to jen tak nekde ;)

Ono,znam hodne típku co si dali auto treba jen na vymenu oleje do servisu a odvezli si cely novy zadek....nebo jim autak spadne z heveru'' ., poskrabou dvere,,je toho fest ,ale take si myslim,ze ma Martas autak sakra rad a myslim si ,ze i kazdy z nas by nedal karu nekam kde to nevypada a kolem ceho se toci drby co a jake to je...

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné dopoledne, zdravím vás po prodlouženém víkendu. Ale mám trochu teplotní šok, Brno hlásí nehezkých 10°C :feve:

Pouze preletavam......

Zdravicko Spid'ul.,, my tu mame 7:( ., hruza ..,snad se to jeste zlepsi , na Pustevnach poletava snizek ...kde to jsme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...