Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

celkem o nicem, kamaradovy dneska 14 dni pred koncem ukoncili zkusebku, nejak to tusil. Ja taky moc nejsem spokojenej takze zvazuju ze stim seknu a pujdu na sebe. Bohuzel je tu jedno nepsane pravidlo s moooc dobry kamarady nikdy nepodnikej, ale kuwa komu jinymu mam duverovat ze ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyo,tak to je skoda ... Jit na vlastni ''trygo'' by bylo urcite fajn,ikdyz to ma sva urcita rizika.Je paradni byt svym vlastnim panem.Pravidlo s temi prateli se vyskytuje cim dal casteji ,to je fakt,Co treba vzit k sobe nejake rodinne prislusniky., ,?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuju... dari se faine... uzivam posledni dny volna a zarizuju jeste potrebny veci :) Copak u tebe?

:) ... tak to jsem rad. Kruci jeste mas volno jo ? tyo,to se nekdo ma ... Ja o5 hledam nejaky dalsi job'' :) ne zeby me vyhodili jen chci zas zkusit neco novyho tak uvidim,jianc je celkem fajne : )...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) ... tak to jsem rad. Kruci jeste mas volno jo ? tyo,to se nekdo ma ... Ja o5 hledam nejaky dalsi job'' :) ne zeby me vyhodili jen chci zas zkusit neco novyho tak uvidim,jianc je celkem fajne : )...

Rozhodla jsem se ze pujdu pracovat do zahranici. V prvni polovine listopadu odletam takze uz nema cenu si hledat praci a dost casu mi zabere taky vyrizovani SP ZP atd :) Tak drzim pesti at se neco objevi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...