Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Zacinam premyslet nad tim jestli to tam vubec zvladnu... precejen nejsem zvykla fyzicky pracovat... :mellow:

Nemusis byt zvykla,staci kdyz se do toho odpocatku pustis naplno,nezanedbas to a bude to ok .Nesmis premyslet nad tim,ze to nezvladnes ,jinac nebude mit cenu tam vubec jet :) Je třeba si trosku verit .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusis byt zvykla,staci kdyz se do toho odpocatku pustis naplno,nezanedbas to a bude to ok .Nesmis premyslet nad tim,ze to nezvladnes ,jinac nebude mit cenu tam vubec jet :) Je třeba si trosku verit .)

Verila jsem si a byla jsem naprosto odhodlana dokud me od toho nasi dneska o5 nezacali zrazovat.... :( Ale mam do patku este cas nez se objedna letenka... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verila jsem si a byla jsem naprosto odhodlana dokud me od toho nasi dneska o5 nezacali zrazovat.... :( Ale mam do patku este cas nez se objedna letenka... :D

Rodice je treba poslouchat,to je fakt,verim,ze maji strach a obavy,mozna i opravnene,ale kdybys nejela zase by te mrzelo ,zes to nezkusila..,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bud v klidu ja se cely Zari valel doma, na konci mesice totalne znechucenej ze do nove hokny nejdu, ze se mi tam nechce ze na to po mesici flakani nemam. Jsem tu tyden, v zivote jsem nemel kreativnejsi napady. Bych jim pristavel i patro kdyby si rekli a to jsem blazen co sedi za klavesnici a mysi, na manualni praci jsem nesahl co nasi dostaveli barak a ja sel do Brna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdi do toho

Ja uz jsem za sebe rozhodnuta dlouho. Nic me tu nedrzi vse mam pozjistovany. Staci zabukovat letenku a zacatkem listopadu vyrazim... jen kdyz obcas nasi jeste neco prohodi tak nad tim premyslim. Do patku se musim rozhodnout takze jeste muzu zvazit vsechny pro a proti ale myslim ze ten nazor uz nezmenim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...