Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Jsem byla rano ve meste a bylo krasne teploucko tak jsme vyjeli s klukama na moto a nejak to teplo vzapeti zmizlo... je tu sice uplne modro sviti slunicko ale i pres obleceni na masinu uz je docela zima... ale tak da se to prezit :D Nekteri jezdi az do prvniho snehu a nekteri extremisti jezdi i kdyz jsou v zime suchy silnice ale takovy magor nejsem lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny....

tak jsem se rozhodl ,ze si asi koupim na cele telo chranice,treba i prilbu ,aby se mi nic nestalo pac mam v posledni dobe''stesti'' jako malo kdo.

Dneska jsem sel podel cesty po chodniku a copak ,ze se stalo ? falicii pri veti do diry vystrelila poklice a trfila me do bricha.,,boli to jak cert.,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny....

tak jsem se rozhodl ,ze si asi koupim na cele telo chranice,treba i prilbu ,aby se mi nic nestalo pac mam v posledni dobe''stesti'' jako malo kdo.

Dneska jsem sel podel cesty po chodniku a copak ,ze se stalo ? falicii pri veti do diry vystrelila poklice a trfila me do bricha.,,boli to jak cert.,,

Hmmm, taky dobrý... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednu moc moc moc blízkou osobu jsem našel dnes odpoledne v jejím bytě v bezvědomí a netuším, co bylo příčinou... :feve:

tyo ,tak to je vazne neprijemny,,, sakra, no dneska je to fakt zvlastni den .,

Jirko caues ...,

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...