Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

No dnes už docela fajn, ale ten víkend stál vážně za prd...

To verim ,nedavno jsem zazival neco podobneho a musel jsem si udelat neprijemny vylet do prahy.... Uz je to pryc.

Hlavne ,ze ted uz je to lepsi :) ...Jak je u vas ? tady to zavanelo snehem a dneska se prochazi lidi venku skoro v tileckach .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To verim ,nedavno jsem zazival neco podobneho a musel jsem si udelat neprijemny vylet do prahy.... Uz je to pryc.

Hlavne ,ze ted uz je to lepsi :) ...Jak je u vas ? tady to zavanelo snehem a dneska se prochazi lidi venku skoro v tileckach .)

Jj, taky se zdá, že už to bude O.K.

Počasí je taky vcelku fajn, teď je v Brně polojasno až skorojasno, slabý jihovýchodní vítr a vypadá to, že bude odpoledne ještě lépe, takže čekám jen, jak se dobijí batterypacky a půjdu zase něco pocvakat... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, taky se zdá, že už to bude O.K.

Počasí je taky vcelku fajn, teď je v Brně polojasno až skorojasno, slabý jihovýchodní vítr a vypadá to, že bude odpoledne ještě lépe, takže čekám jen, jak se dobijí batterypacky a půjdu zase něco pocvakat... ;)

Taky dneska mam vplanu nekam vyrazit ,Vcera bylo krasne,ale kdyz jsem prijel do hor bez slunicka to nemelo ten efekt tak jsem kaslal na foceni.... :) Dneska je to luxus ,musim neco vytvorit .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jero, tady máš jednu dokumentačku, jak borci z pily přerušili pracovní zapálení a provedli nástup před vraty, aby si nenechali ujít průjezd rychlíku mimořádně vedeného uhlí spalujícím strojem... ;)

tak to je paradni fotka ! :) ... neco takovyho bych chtel taky videt.Paradni atmosfera na te fotce (včetně 120L.) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...