Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

moderatori prominou:

co bych delal, picovinu no. Normalne tama jezdim tak 4x tydne, nikdy tam pres den nestali a jezdim tama tak max. 60, vcera v NOCI kvuli blbosti tam jedu 75, radia se mi line do usi poradne na hlas Rammstein a kamos rika bacha svetky a ja coze nerozu BLESK, BRZDA. DObry vecer pane ridici ..... Kdyz mi zacal vyjmenovavat ty sazby tak zacal odspoda a furt nezastavoval, jsem netusil kolik jsem let ani kolik mi namerili, rikam si ty wole von si ty moje papiry asi bude chtit nechat natvrdo.

Suma sumarum:

prvni prestupek za 12 mesicu ( mozna i dele)

3 body

2500 CZK na miste

poprani prijmneho zbytku vecera a bezpecne cesty domu

Mozna jsem to uz potreboval, po te co jsem presedlal z FI 1.4 50kW do soucasneho tak jsem si ten motor asi uzival v nekterych situacich az moc. Cesta domu byla opravdu podle predpisu, pripadalo mi to nekonecny. Malem jsem si z toho i zapalil po vic jak roce abstinence.

Prvotni zaver byl takovej ze zacnu jezdit teda pomaleji, ted se ale k nemu pridava ze je na case zacit resit jak posunout zpetne zrcatko na celenim skle tak o cca 2 cm dolu.

Editováno: , autor: Ol@f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravicko ....

Ono je nejhorsi kdyz tam jezdis porad vpohode,nikdy nic a pak si na to kapku slapnes a zdrapí tě...Ted uz si davam po meste pozor pac to tady u nas celkem rozjizdej...Ikdyz jsem vcera jel Hondou a dalnicni usek az do mesta jsem zavodil s range roverem..tady by byla pokuta neprijemna.

Ale nejhorsi je fakt poslouchat ,kdyz zacnou s temi prestupky ,mas pocit jako by se to porad scitalo a ,ze dom uz pojedes asi MHdéčkem.,, doufam,ze na nejakou dobu bude klid(klep-klep)

j,jinac to byl vcera den paradni .... Kino ,pak nejake to pivinko ,diskoteka :) a pak dom sam no ,ale i tak bylo paradne .) ... nedalo mi se mrknout co se tady dělo

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevim cece, jenl jsem po te rovince s dalkovejma, a kdybych bejva nezastavil tak mi nic nedokazali , na fotce byla jen SPZ a svetla zbytek cernej myslil ze fotak se s xenonama + dalkama nepopral moc dobre

Ono ty fotky vyjdou skoro jako za dne,, je to ten rezim co te vpohode vidi autak i spz i s xenama ..Ale nevim jak by to bylo s tvari ,jestli by bylo vidrt kdo ridil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe,co ty vis.)

Jinac koukam,ze shanis kolesa....

ja se normalne do toho CCéčka zamiloval,krasny vozidlo

nic mizim,,mame dneska nejakou oslavicku ,,tak pri te prilezitosti skaknu neco nafotit,,zatim caues

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oalf: tak toho se bojim nejvic.....jezdis stejnou trasu jak pako podle predpisu a pak jednou a je to :( Proto se snazim menit trasu,pokud to jde,at clovek je alespon trosku ve strehu. I kdyz,jak to ma prijit,stejne te lapnou.

Jery: tak to byl paradni den. Tys ridil po pivu ;) na cem jsi byl v kine ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oalf: tak toho se bojim nejvic.....jezdis stejnou trasu jak pako podle predpisu a pak jednou a je to :( Proto se snazim menit trasu,pokud to jde,at clovek je alespon trosku ve strehu. I kdyz,jak to ma prijit,stejne te lapnou.

Jery: tak to byl paradni den. Tys ridil po pivu ;) na cem jsi byl v kine ?

Po alkoholu zasadne neridim ikdyby by to byla jen slza ... auto uz stalo pekne v garazi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jery: sorac, to mne nenapdalo,ze to bylo uz doma...vyzneloto jakoze to bylo po kine ;) sorry

Na cem jsi teda byl v kine ?

Nene ,se neomlouvej :) ... napsal jsem to tak ve skratce no ...

znamy natocil amatersky filmek ,tak sme to byli zkouknout.Bylo to o prevteleni dvou osob vzajemne do jejich tel ,takze tam ten kamos hral jakoby zenskou,takova blbost na oscara to neni .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...