Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

No normálně tam fotím bez hřbitova, ale tentokrát jsem to s párou zkusil trochu netradičně... ;)

Jasne ,no ale vypada to stylově .)

Jj,kdz je dobry fotak tak se peknou fotku da dotvorit trba i se stativem,,ale rekl jsi to hezky,nesmi se to posrat :D .)Stalo se mi to uz hodne krat ,na neco cekas a pak ti to utece ... Ale to vsecko ktomu patri,timhle se clovek uci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne ,no ale vypada to stylově .)

Jj,kdz je dobry fotak tak se peknou fotku da dotvorit trba i se stativem,,ale rekl jsi to hezky,nesmi se to posrat :D .)Stalo se mi to uz hodne krat ,na neco cekas a pak ti to utece ... Ale to vsecko ktomu patri,timhle se clovek uci

No fotím zásadně bez stativu, především proto, že z 99% fotím z takovej, no řekněme nestandartních míst, jako jsou stromy, sloupy, žebřík a tak... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No fotím zásadně bez stativu, především proto, že z 99% fotím z takovej, no řekněme nestandartních míst, jako jsou stromy, sloupy, žebřík a tak... ;)

Jasne,to ja samozrejme taky,,stativ pouzivam jen po tme ...jen jsem dal priklad pro ty co treba zainaji nebo se neciti,,, ono jak rikas vzdycky neni vsude vhodny povrch pro statit a na tokovych mistech timtuplem ne .) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne,to ja samozrejme taky,,stativ pouzivam jen po tme ...jen jsem dal priklad pro ty co treba zainaji nebo se neciti,,, ono jak rikas vzdycky neni vsude vhodny povrch pro statit a na tokovych mistech timtuplem ne .) ...

Jj, jak píšeš... ;)

Já frčím, za 43 minut cvakám ve Vysokých Popovicích rychlík na Jihlavu... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevedel by nekdo o kupci na FRS?

nerikej,zes nakonec vykutil tu FII ? :) momentalne me nikdo nenapada,ale ve fabia sekci se snad nekdo najde .) ...

Spidi,,, jasne pak se pochlub .) ... koukam,ze pisu nehorazne chyby ...jej

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nerikej,zes nakonec vykutil tu FII ? :) momentalne me nikdo nenapada,ale ve fabia sekci se snad nekdo najde .) ...

Spidi,,, jasne pak se pochlub .) ... koukam,ze pisu nehorazne chyby ...jej

Nene,spis premejslim o vsehrabu.Minulej tyden tady byla snehova kalamita,no a ja to mam z prace 10 km z kopce,10 km po rovince a 10 km do kopce.Prvnich 20 km se dalo,i kdyz z kopce jsem musel jet krokem,no a do kopce jsem vyjel jen 5 km a musel jsem to odstavit.Prijel pro me kamos s Audinou 4x4 a musim rict,ze mu ani nehrabla.Je fakt ze ja jsem jeste na letnich

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene,spis premejslim o vsehrabu.Minulej tyden tady byla snehova kalamita,no a ja to mam z prace 10 km z kopce,10 km po rovince a 10 km do kopce.Prvnich 20 km se dalo,i kdyz z kopce jsem musel jet krokem,no a do kopce jsem vyjel jen 5 km a musel jsem to odstavit.Prijel pro me kamos s Audinou 4x4 a musim rict,ze mu ani nehrabla.Je fakt ze ja jsem jeste na letnich

rikals no,ze mas letni tady.tak rikas,ze vam tam zima zacala ... No jasne 4motion by byl paradni,uz mas neco vyhlidnuteho ? ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko, no s FRS jsem na zimácích neměl na horách nikdy problém, tam se ten těžkej čumák otočil v pozitivum, přezuj to a zkus znova, měl bys být překvapen příjemně. :)

No dostal jsem k ni novy zimaky na Alu-diskach,tak je vyzkousim.Jinak jsem s ni max.spokojenej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rikals no,ze mas letni tady.tak rikas,ze vam tam zima zacala ... No jasne 4motion by byl paradni,uz mas neco vyhlidnuteho ? ..

Nic konkretniho jeste vyhlidnutyho nemam.Nejak to nebudu hrotit,jen kdyby se mi ji podarilo prodat za slusnou cenu,tak bych o tom uvazoval.Kazdopadne pod cenu nejdu,to si ji radsi necham.Uz dokonce premejslim o jednech kolech tady v bazaru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic konkretniho jeste vyhlidnutyho nemam.Nejak to nebudu hrotit,jen kdyby se mi ji podarilo prodat za slusnou cenu,tak bych o tom uvazoval.Kazdopadne pod cenu nejdu,to si ji radsi necham.Uz dokonce premejslim o jednech kolech tady v bazaru

Nejaka octule v 4x4 by byla hezka,ale FRS je FRS :) ... jakypak se ti libi ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No konečně Krokodýla s rosickým zámkem, sice minimálně nasvícenej o hodinu dřív, než bych potřeboval, ale budiž, lepší už to nejspíš nebude...

tak kurnia'' sem s ním :) ... Dneska zkusim vyjet vecer na nejake vyvysene misto a blejsknout mesto ,to jsem jeste nezkousel ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...