Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Ahoj Jero, jak je po ránu...?

hoj...

Ale jo ,da se idkyz jsem drobatko nevyspany ,zachvili si jdu neco malo pomerit,ale vubec se mi nechce.To pocasi me nici panecku.,

jak u tebe ?

Koukal jsem na ty vcerejsi fota ,paradicka ... fabcu bych dal na nejaka mensi kola posadil na bricho a dal nejaky tmavsi jednoduchy lak,..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoj...

Ale jo ,da se idkyz jsem drobatko nevyspany ,zachvili si jdu neco malo pomerit,ale vubec se mi nechce.To pocasi me nici panecku.,

jak u tebe ?

Koukal jsem na ty vcerejsi fota ,paradicka ... fabcu bych dal na nejaka mensi kola posadil na bricho a dal nejaky tmavsi jednoduchy lak,..

Mě těch 8 hodin spánku docela stačí, ale přes den proběhne nejedna kávička, večer na 19:30 máme svolanou "poradu" v oblíbeném baru u palce a budeme koumat, kam pojedeme na Silvestr...

Počasí mě taky ničí, není sluníčko, nedá se fotit...

Jj, móda vícebarevných laků je dočista pryč... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě těch 8 hodin spánku docela stačí, ale přes den proběhne nejedna kávička, večer na 19:30 máme svolanou "poradu" v oblíbeném baru u palce a budeme koumat, kam pojedeme na Silvestr...

Počasí mě taky ničí, není sluníčko, nedá se fotit...

Jj, móda vícebarevných laků je dočista pryč... ;)

To ja moc kafčo nepiju tak se musim drzet na nohou jinac .) .Takova''porada'' :) by se mi taky libila ,uz mas nejaky navrh kde byste jste mohli stravit 31ho?

Jinac presne tak,myslel jsem,ze neco pofotim,treba zesnezenou horu kdyz bude slunce,ale takhle je to o nicem... Porad chcije a chcije,asi se odstehuje nekam na floridu :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...