Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Koukal jsem tady na foru na navod a jsem z toho volajake zmetene.Maximalne prijedu na besedu bez klik

Já měl jen jakejsi problém na pravejch předních dveřích, byl tam nějak K.O. ten mechanismus zajištění té skříně zámku, tak jsem to tak nějak za pomoci Garnyho na hotline složit a pro jistotu je ta skříň nalepená na spešl lepidle a fertig... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl jen jakejsi problém na pravejch předních dveřích, byl tam nějak K.O. ten mechanismus zajištění té skříně zámku, tak jsem to tak nějak za pomoci Garnyho na hotline složit a pro jistotu je ta skříň nalepená na spešl lepidle a fertig... ;)

Jojo,ke Garnymu jedu pristi tyden na servis,tak to asi sverim jemu :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl jen jakejsi problém na pravejch předních dveřích, byl tam nějak K.O. ten mechanismus zajištění té skříně zámku, tak jsem to tak nějak za pomoci Garnyho na hotline složit a pro jistotu je ta skříň nalepená na spešl lepidle a fertig... ;)

je treba si nejak pomoci .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samy lepsi kousky,, no ja bych sel do te A3 precijen jich moc neni ,Golfanu je fest ,ale samo zalezi jak se do dila clovek pusti a co z toho bude : )

V posledním bazaru měli nádhernou A3 (model 8P) z roku 2004 - 1.6 75 kW v modré metle na osmnáctkách z S4 s decentníma polepama na bocích, prostě chuťovka... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V posledním bazaru měli nádhernou A3 (model 8P) z roku 2004 - 1.6 75 kW v modré metle na osmnáctkách z S4 s decentníma polepama na bocích, prostě chuťovka... :palec2:

V jake cene se tam u vas tak tydlety fara pohybujou ? ...

Kazdopadne, kdyz uz to drzi lepidlem tak at to ma vic ucelu ze : )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bych si někdy kupoval BMW, tak nejspíš pětkovou řadu, od E39 výše, kvůli hmotnostním limitů, aby s ním mohl tahat vlek s "dovozama", jinak na to srááát... ;)

Ale auto pro radost podle mě vypadá nějak takhle...

nápověda - Audi A3 lollollol

Doprdele t je vůz :D:palec2: krasa ,...

z VW se mi libi tenhle obycejny slytek ,jeste kryt na kapotu a hotovo .)

post-4984-1227130604_thumb.jpg

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...