Přejít na obsah

Kvapalinova hadicka


lukisvk

Doporučené příspěvky

Zdravim, nemal som pri sebe fotak ked mi nastal takyto problem.Takze dufam ze si to viete predstavit.

Na vodicovej strane v prednom kolese vyskocila z uchytenia hadicka ktora privadza brzdovu kvapalinu do brzdy.

Na druhej stranje je prichitena a nevypadava, (vypadlo mi to uz 2krat) chcem sa opytat ci s tym mate niekto skusenosti.

Nemam moznost ist cca 1 - 2 tyzdne do servisu tak sa chcem opytat ci tam ma byt este nejaka pouistka ktora

drzi tu hadicku v tej zapadke alebo to len nejako jemne dotiahnut kliestami....

Zistil som to nahodne, ked som videl ze je uvonena....

+ nieco mi cinka ako kebny za budikmi v palubnej doske

Je to taky cinkavi zvuk ako keby som srubkou tukal o kov, roby to ak prudsie pridam alebo idem po nerovnostiach ci tocim prudsie volantom.

Da sa to pocut aj ked stojim treba tocit volantom sem a tam...

Bojim sa aby mi v rukach neostal volant

Vsetkym vopred dakujem.

Jedna sa o Fabiu I Combi. Brzdi FS III najazdene 6tisic km

Editováno: , autor: lukisvk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla nájazdu km to máš ešte v záruke nie? tak tam nie je čo riešiť! Auto zavez do škodovky a nech sa starajú a závady odstránia. Ty by si do toho počas záruky ani nemal zasahovať na to sú v servisoch háklivý!

Ale ked chceš tak pozri ako je to uchytené na druhej strane a porovnaj či ti tam niečo nechýba. Brzdy by si mal mať 100%.

Ak ti to cinká za prístrojovkou tak sa báť,že ti vypadne volant, sa myslím nemusíš!Chcelo by to pozrieť pod prístrojovku, ale to by si musel všetko "vykuchať"!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme ze to odniesiem do servisu, je tam zaruka, takzitiez tvrrdim ze nieje co riesit, a je to na servise.

Nemam to presne ako pozriet, pretoze nato aby som pozrel ako jet o uchytene na druhej strane by som musel dat dole koleso.

A to sa mi nechce, skusil som len pokyvat hadickou a na druhej strane drzi. Na vodicovej strane lietala, tak som ju zasunul spet ale ked som opet pokyval opet vypadla, takze ma podozrenie ze tam chyba nejaka poistka...

A co sa tyka volantu, (palubovky! pozeral som na fore ze sa to dost riesilo, tak to opet dam do skodovky nech si to prezru a opravia.

Ak by mal niekto odfoten disk ked davala dole pripadne menil koleso, nech to sem prosim ta, chcem sa pzoriet ako to ma byt uchytene....

Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...